Wyszukiwanie zaawansowane »

Imprezowe atrakcje

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Imprezowe atrakcje

Postprzez ketchupowa » Cz paź 18, 2018 2:13 pm

Wraz z szefem planuję imprezę integracyjną w naszym zakładzie dla pracowników. Pomyślałam, że wynajęcie fotobudki z http://lightring.pl/fotobudka/na-impreze-event/ może spodobać się im i zachęcić do wspólnej zabawy. Czy to dobry pomysł?
ketchupowa

Re: Imprezowe atrakcje

Postprzez Klaudyna100 » Cz paź 25, 2018 11:15 am

Fotobudka to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. W ostatnim czasie tego typu atrakcja, nabrała bardzo dużej popularności, aż do tego stopnia, że pojawia się nawet na weselach czy właśnie firmowych imprezach. Mimo wszystko, uważam, że podstawą każdej imprezy są nie tylko ludzie, ale przede wszystkim dobre jedzenie. Kiedy u mnie w firmie szef postanowił zorganizować integrację, jako catering zamówił najzwyczajniej w świecie pizzę. Oczywiście przed imprezą było głosowanie, którą pizzerię wybrać. Bardzo ucieszyłam się, że wybór padł na Dominium - https://www.pizzadominium.pl/lokale/sosnowiec-c-h-plaza Ponieważ uwielbiam ich pizzę. Ciasto niesamowicie cienkie i chrupiące, a wszystkie składniki były tak świeże, jakby dopiero co zostały przywiezione ze sklepu. Od dłuższego czasu wiem, że jest to moje ulubione miejsce i będę tam zamawiać na każdą nadarzającą się okazję. Dodatkowo mają oni bardzo ciekawą ofertę promocyjną tzw. Hot Deal. Dzięki temu można naprawdę dobrze zjeść i niewiele zapłacić.
Klaudyna100

Postprzez stefan3332 » Pt lis 02, 2018 10:21 am

Jak jestem na imprezach to zawsze są duże atrakcje.

Postprzez sharona » N lis 04, 2018 10:46 pm

Fotobudka się sprawdzi! u nas na firmowej imprezie raz była to integracja udała się wzorowo :) z każdym miałam zdjęcie. Jak będziemy jeszcze robić podobny event to na pewno też wynajmiemy. Szczególnie że mamy sprawdzonego pana który taki sprzęt ma, to fotobudka smove także górna półka jeśli chodzi o jakość a cenowo za wynajem jest całkiem przystępnie.
sharona

Postprzez Wojtusia » Pn lis 05, 2018 6:54 pm

Fotobudka to zawsze fajny pomysł, zwłaszcza na imprezy pracownicze.
Wojtusia

Postprzez marella » Wt lis 06, 2018 11:37 am

Moim zdaniem fotobudka na pewno świetnie się sprawdzi na taką okazję!
marella

Postprzez diter » Wt lis 06, 2018 11:52 am

wydaje mi się, że na atrakcję priorytetem jest dobry DJ
diter

Powrót do Rozmaitości