Wyszukiwanie zaawansowane »

Makijaż

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Makijaż

Postprzez Anka14 » Pn gru 31, 2018 12:14 pm

A ja tam lubię makijaż permanentny o ile jest dobrze i delikatnie zrobiony :p
Anka14

Postprzez Marcelaa » Śr sty 23, 2019 9:48 am

A jak chcecie rozwijać się co do makijażu oraz kosmetyki to polecam sprawdzić m.in kierunek kosmetyka w szkole policealnej https://www.cosinus.pl oraz ich kursy których też jest tutaj klika jak lifitn rzęs, manicure hybrydowy czy japoński :)
Marcelaa

Postprzez Nawiasa » Wt sty 29, 2019 11:39 am

Ja także polecam makijaż permanentny, pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Wystarczy, że zrobimy makijaż permanentny brwi i oczu i tak naprawdę makijaż mamy z głowy. Ja wykonywałam makijaż permanentny w biotekpolska.pl ponieważ było to najlepsze miejsce do takiego makijażu w mojej okolicy
Nawiasa

Postprzez semir » Wt sty 29, 2019 4:15 pm

jaki według was jest najbardziej odpowiedni makijaż do pracy?
semir

Postprzez Eden83 » Śr sty 30, 2019 2:33 pm

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Eden83

Postprzez odennia » Cz sty 31, 2019 3:16 pm

Ja jakoś nie potrafię się przekonać do sztucznych rzęs. Źle się w nich czuję. Może niedługo spróbuję kolejny raz je sobie założyć.

Postprzez Martazosiedla » Śr lut 13, 2019 1:04 pm

Dostałam na urodzinki od przyjaciółki, fajne kupony https://kuplio.pl/kupony/sephora i pierwszy raz w życiu dorwałam profesjonalne kosmetyki do makijażu w super cenie! Nie wiedziałam, że pudry i tusze mogą się aż tak od siebie różnić. Ich trwałość jest nieziemska. Polecam!
Martazosiedla

Postprzez Julita00 » Pn lut 18, 2019 10:34 am

ja zazwyczaj podejmowalam sie robienia makijazu przed jakimis imprezami ale szczerze mowiac nigdy nie wychodzilo tak jak chcialam - chyba nie mam do tego reki. Wkoncu zdecydowałam się na makijaż okolicznościowy z dojazdem w krakowie od Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ i to był na prawde dobry wybór. Dobrano idealny makijaż pod typ mojej urody no i korzystają z delikatnych kosmetyków, bo o dziwo nie mialam zadnych podraznien nawet po kilku godzinach noszenia makijazu :) Czasem warto postawic na profesjonalistow
Julita00

Postprzez kratka » Pn lut 25, 2019 5:23 pm

Julita00 ja też nie mam ręki do makijażu , zawsze mi coś nie wyszło. I dlatego zdecydowałam się na makijaż permanentny , dla mnie okazał się on zbawieniem . A dzięki temu że zgłosiłam się do Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu Jest Pięknie wygląda on bardzo naturalnie. Pani Dominika posiada duże doświadczenie, pewną rękę i jest perfekcjonistką w każdym calu.
kratka

Postprzez majkel12 » Pn mar 11, 2019 9:08 am

Cześć, a czy znacie jakiś sprawdzony salon, gdzie wykonują zabiegi na twarz rzeszów? Koleżanka poleciła mi laser rzeszów. Co o tym sądzicie?
majkel12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości