Strona 1 z 1

Odszkodowanie

PostNapisane: Śr gru 12, 2018 11:34 pm
przez karolinager12
Witajcie
Potrzebuję osoby specjalizującej się w pomaganiu osobom poszkodowanym w zdobyciu należnego odszkodowania. Poszukuję kancelarii odszkodowawczej zajmującej się dopłatami do odszkodowań. Póki co trafiłam na tą: https://www.tuodszkodowania.pl/ Możecie coś jeszcze polecić? Z góry dzięki.

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Cz lut 07, 2019 12:45 pm
przez sylwia05
Spróbuj skorzystać z usług https://www.nico-consulting.net podobno też są skuteczni w takich sprawach.

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Pn lut 11, 2019 10:39 pm
przez kratka
A ja uważam że jeżeli pojawiają się jakiekolwiek problemy z uzyskaniem odszkodowania to skorzystanie z pomocy specjalisty to najlepsze rozwiązanie. Samemu też mamy możliwość dowiedzieć się więcej o przysługujących nam prawach , wystarczy zajrzeć na https://auxilia.pl/odszkodowanie-za-potracenie-pieszego-na-pasach-prawa-pieszego-obowiazki-kierowcy/ . Bo często przez naszą niewiedzę pojawiają się problemy.

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Cz mar 21, 2019 11:27 pm
przez wicia28
Euco sprawdź. Ta firma jest na rynku od lat. Ma swoją kancelarię prawną i przede wszystkim mają doświadczenie w takich sprawach.

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Pt mar 22, 2019 11:53 am
przez panze
a może lepiej jednak poradzić się prawnika a nie firmy?

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Pn kwi 01, 2019 12:24 pm
przez Achdrao
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej jest skontaktować się z doświadczonym radcą prawnym, który poprowadzi taką sprawę. Sprawdź sobie biuro prasowe kancelarii Artura Klimkiewicza. Z tego co wiem, to jest on bardzo dobry w prowadzeniu takich spraw

Re: Odszkodowanie

PostNapisane: Cz kwi 18, 2019 8:41 am
przez Julka12
Jeżeli macie problem z uzyskaniem odszkodowania, albo po prostu nie bardzo wiecie jak się za to zabrać to musicie odwiedzić miejsce, jakim jest kancelaria odszkodowawcza w poznaniu Z doświadczenia wiem, że takimi sprawami najlepiej jest zająć się od ręki. Czas bardzo się liczy.