Wyszukiwanie zaawansowane »

Powłoki polimerowe

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Powłoki polimerowe

Postprzez kasiunia1 » Pn sty 07, 2019 3:07 pm

Powłoki polimerowe nakładamy zawsze tam gdzie, chcemy zabezpieczyć powierzchnię przed nadmiernym zabrudzeniem, a dodatkowo aby uzyskać efekt połysku, lub w zależności od potrzeb – zmatowienia powierzchni.
Taki właśnie zabieg wykonał mój mąż w garażu.Podłoga była wykonana ze zwykłego betonu - na gładko i często a szczególnie w okresie zimowym posadzka ta przemakała i dużo czasu mijało zanim porządnie wyschła. Teraz dzięki zastosowaniu powłoki polimerowej woda nie wsiąka tak mocno i przede wszystkim nie wygląda na zabrudzoną. pzdr
kasiunia1

Re: Powłoki polimerowe

Postprzez Marian3232109 » Wt sty 08, 2019 8:44 am

Na temat powłok polimerowych to ja wiem bardzo dużo.Tylko tej wiedzy to ja nie będę zdradzał.

_________________________________________________________________________________
adult service
Marian3232109

Postprzez Beatrycze » N gru 08, 2019 1:56 pm

NIgdy nie zastanawiałam się nad rodzajem posadzki, ale jak widać jest to dość poważna sprawa. U mnie w zakładzie pracy w ostatnim czasie wyłożone zostały specjalne maty antypoślizgowe https://powerrubber.com/kat/mata-antyposlizgowa/ i jestem zdania, że jak najbardziej takie zabezpieczenie na posadzce jest dobre.
Beatrycze

Postprzez monia92 » N gru 08, 2019 6:54 pm

Czym są te powłoki?
monia92

Powrót do Rozmaitości