Wyszukiwanie zaawansowane »

Macie jakies nietypowe zainteresowania?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Macie jakies nietypowe zainteresowania?

Postprzez Isabelle » Cz lut 07, 2019 3:14 pm

Jakie macie raczej nietypowe dla kobiet pasje i zainteresowania? :D
Isabelle

Re: Macie jakies nietypowe zainteresowania?

Postprzez marykate009 » Wt lut 12, 2019 8:51 am

Hej :) Ja jak na kobietę mam dość nietypową pasję bo od kilku lat regularnie trenuję karate kyokushin. Teraz sobie nie wyobrażam życia bez treningów. Fakt, można się troche poobijać, mam sporo siniaków, no i nie jest to sport dla kobiet w ciąży ;) no ale gorąco polecam. Co pewnie niektórych zdziwi, karate to nie tylko "bicie się" ale przede wszystkim trening wytrzymałości, siły, elastyczności (rozciągamy się regularnie!), szybkości, koncentracji i innych przydatnych umiejętności. Tak czy inaczej, jeśli któraś z was chciałaby rozpocząć swoją przygodę z karate to koniecznie zakupcie sobie ochraniacz na biust. Bez tego ani rusz. Ja mam np taki: https://garyukimono.pl/ochraniacz-biustu-top-karate i bardzo sobie go chwalę. Przeszedł już ze mną niejedną walkę :D
marykate009

Re: Macie jakies nietypowe zainteresowania?

Postprzez werka » Wt lut 12, 2019 12:04 pm

A ja uwielbiam szybkie samochody. To chyba niezbyt popularne zainteresowanie u kobiety, prawda? Marzy mi się szalona jazda na którymś z tych torów wyścigowych w Polsce Ferrari lub Subaru.
werka

Powrót do Rozmaitości