Wyszukiwanie zaawansowane »

prezent na parapetówkę

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

prezent na parapetówkę

Postprzez kingy » Cz lut 07, 2019 4:00 pm

cześć! pomóżcie mi wybrać prezent dla strasznego snoba:D stawiam albo na kieliszki do koniaku albo dobry alkohol. Co byście woleli dostać?
kingy

Re: prezent na parapetówkę

Postprzez darek3 » Pt lut 08, 2019 8:45 am

Teraz jest taki wybór prezentów że głowa mała.Sam ostatnio dla mojej przyjaciółki kupiłem bardzo fajny prezent na parapetówkę.

Postprzez Mart256 » So lut 09, 2019 2:05 pm

w mjej ocenie najlepszy z możliwych prezentów na parapetówka, same sprawdźcie, sprząta absolutnie bez nas
https://www.xiaomi4you.pl/produkt/odkur ... aowa-lite/
Mart256

Postprzez slawek44343 » Pn lut 11, 2019 7:33 am

Ja na swoją parapetówkę dostałem bardzo ładny prezent.Z tego prezentu jestem bardzo zadowolony.

Postprzez michalinawojciuk » Pn lut 11, 2019 11:30 am

To zależy od tego czy wiemy już w jakim stylu jest lub będzie urządzone mieszkanie. Jeśli wiemy w jakich klimatach się poruszać, to warto kupić np. zestaw szklanek, kieliszków, jakąś roślinkę doniczkową, albo narzutę na łózko czy jakieś poduszki dekoracyjne. Jeśli za to zupełnie nie mamy pomysłu, bezpieczną wersją jest po prostu karta podarunkowa do sklepu z wyposażeniem domu - wtedy obdarowani mogą wybrać sobie to, czego akurat potrzebują i jest szansa, że prezenty będą najbardziej trafione.
michalinawojciuk

Postprzez szaron » Wt lut 12, 2019 12:30 pm

A może warto kupić po prostu coś gustownego do mieszkania? Jakiś ładny wazon ozdobny albo zastawę stołową?

Postprzez CaroB » Pn lut 18, 2019 2:52 pm

Wydaje mi się, że takie rzeczy może już mieć na stanie, wiadomo że przez lata można sobie nazbierać całkiem sporo różnego rodzaju kieliszków czy elementów wyposażenia kuchni. Jeśli jes taki wybredny to może coś co wszyscy lubia nie wiem? Może pakiet telewizji światłowodowej albo jakiś voucher – wtedy jest najmniejsze ryzyko tego, że prezent będzie nietrafiony albo się nie spodoba.
CaroB

Postprzez MarysiaZ » Wt mar 05, 2019 8:53 pm

Myślę że na parapetówkę to od dawien dawna sprawdzał się alkohol w prezencie, aby oblać kwadrat gospodarza. Dlatego optymalnym rozwiązaniem będzie np piwa smakowe, co powiesz o Cydrze Lubelskim https://cydrlubelski.pl idealnie sprawdzi się przy takiej okoliczności.
MarysiaZ

Postprzez Maneczka » Cz mar 21, 2019 8:27 am

Moim zdaniem warto przynieść szampana :) My tak zrobiliśmy i była to dobra decyzja, a szampana zamówiliśmy ze sprawdzonego sklepu https://dom-szampana.com.pl/
Maneczka

Postprzez dyneczka » Wt mar 26, 2019 1:12 pm

my kupowalismy dla znajomych komplet garnkow :) Maz znalazl w promocji w salonie agata caly komplet z gerlacha wiec stwierdzilismy, ze to na pewno na nowym mieszkaniu sie przyda, a ze cena byla naprawde w porzadku to nie zastanawialismy sie ani chwili :)
dyneczka

Powrót do Rozmaitości