Wyszukiwanie zaawansowane »

Prawnik od rozwodów

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Prawnik od rozwodów

Postprzez MonikaRab » Pn lut 25, 2019 10:45 am

Witajcie, mój związek się rozpada. Od miesięcy jestem z mężem w separacji. Uważam, że nie ma sensu ratować tego na siłę. Podjęłam już decyzję. Którzy radcy prawni szczecin są godni polecenia? Chcę, aby moją sprawą zajął się kompetentny prawnik rozwody szczecin.
MonikaRab

Re: Prawnik od rozwodów

Postprzez zazanka » Pt mar 22, 2019 6:46 pm

Niestety rozwody to najmniej przyjemny temat. Sama jestem rozwódką i wiem czym to pachnie. Jeśli chodzi o adwkata to poszukaj najlepszego, zwłaszcza jeśli macie dzieci i majątek do podzielenia. Ja słyszałam, żeby wyszukać Ranking Adwokatów by znaleźć dobrego adwokata z dobrą opinią i sukcesami swoich wygranych spraw.
zazanka

Postprzez violaa » So mar 23, 2019 12:19 am

Jestem tego samego zdania.
violaa

Postprzez szyszka87 » So mar 30, 2019 1:03 pm

A znacie może tą kancelarię- https://kancelarialexa.pl ? Mają tam naprawdę świetnych specjalistów, którzy pomogą w rozwodzie a także sprawach o podział majątku. Znają się na rzeczy, podchodzą do każdego klienta indywidualnie i oferują całkiem rozsądne ceny. Jak dla mnie śmiało można im zaufać.
szyszka87

Postprzez stefan3 » Wt kwi 02, 2019 8:59 am

Teraz wynajęcie dobrego prawnika jest bardzo łatwe.Każdy o tym wie bardzo dobrze.

Postprzez werka » Cz maja 09, 2019 7:10 am

Ja słyszałam, że trudne rozwody w Krakowie przeprowadzają oni. I że są w tym bardzo profesjonalni.
werka

Postprzez marzenka.o » Śr maja 15, 2019 6:15 am

Jeśli nie wiecie, od czego zacząć rozwód, to tutaj https://www.kancelariakrs.pl/rozwod-od-czego-zaczac/ znajdziecie najważniejsze informacje. Najlepiej byłoby się zdecydować na rozwód bez orzekania o winie, aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest to możliwe i wtedy bez pomocy prawnika trudno będzie się obejść.
marzenka.o

Postprzez AnnMa » Cz maja 16, 2019 1:08 pm

Również potrzebna mi dobra kancelaria adwokacka bielsko, mamy wspólny kredyt, mieszkanie oraz firmę. Nie potrafimy się dogadać. Ktoś wie czy jest jakiś dobry adwokat rozwód bielsko, który pomoże nam w tych kwestiach?
AnnMa

Postprzez czikita » N maja 19, 2019 4:12 pm

U nas kłopoty rozpoczęły się dopiero po rozwodzie ja nie dostawałam notorycznie alimentów. Dopiero jak kancelaria Ultimatum się za to zabrała - http://www.kancelariaultimatum.pl/ to udało się dostać pieniądze od byłego.
czikita

Powrót do Rozmaitości