Wyszukiwanie zaawansowane »

Sklep dla przyszłych mam

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Sklep dla przyszłych mam

Postprzez wygram » Cz lut 28, 2019 3:12 pm

Hej, niedawno otworzyłam sklep z asortymentem dla mam w Grudziądzu. Poduszki do karmienia, laktatory, akcesoria poporodowe i takie tam. I ja nie wiem, czy wszystkie mamy kupują takie rzeczy w internecie, czy u konkurencji, ale nie mam kompletnie klientek. i tak się zastanawiam, czy są jakieś sposoby na przyciągnięcie ludzi do mojego sklepu. Znacie jakieś?
wygram

Re: Sklep dla przyszłych mam

Postprzez Novelka » Cz lut 28, 2019 10:25 pm

Tego typu sklepy to naprawdę świetna sprawa. Fajnie, że dzielisz się swoją opinią na ten temat.
Novelka

Postprzez wygram » Pn kwi 01, 2019 2:31 pm

Właśnie, wszyscy kupują w internecie... To mi dało do myślenia. Postanowiłam założyć sklep internetowy i sprzedawać produkty po nieco niższych cenach. Mój mąż informatyk doradził mi jeszcze, żebym postarała się o ruch na stronie i pokazał mi https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/grudziadz/ I powiem wam, że powoli to działa, mam więcej klientek :)
wygram

Postprzez Katrin123 » Wt maja 14, 2019 10:31 am

Też kupuję w internecie. Ostatnio na tej stronie znalazłam świetne ubrania Mayoral dla dzieci :) Ceny też mają całkiem przyjazne.
Katrin123

Postprzez cuken » Wt maja 14, 2019 3:35 pm

ten sklep wydaje się naprawdę bardzo ciekawy
cuken

Powrót do Rozmaitości