Wyszukiwanie zaawansowane »

Wakacje a ubezpieczenie

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Wakacje a ubezpieczenie

Postprzez Zancia88 » Cz mar 07, 2019 9:37 pm

Wyjeżdżając na wakacje wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie??
Zancia88

Re: Wakacje a ubezpieczenie

Postprzez esensja3 » Wt mar 12, 2019 8:59 pm

Tak, odkąd moim znajomy się średnio przyjemna sytuacja przytrafiła i sporo zabulili z własnej kieszeni bo mieli tylko ekuz to wykupuję, poszukaj sobie w porównarkach ubezpieczeń, spokojnie przez neta takie ubezpieczenie wykupisz
esensja3

Postprzez KasiuniaW32 » Śr mar 13, 2019 9:00 pm

Ja tez wybieram sie na wakacje z rodziną w czerwcu. Chciałaby mieć jakieś dodatkowe ubezpieczenie, ponieważ zabieram dwoje małych dzieci. Gdzie szukacie ofert ubezpieczenia? Czy korzystacie z tego co biuro podróży proponuje?
KasiuniaW32

Postprzez esensja3 » Cz mar 14, 2019 11:41 am

KasiuniaW32 napisał(a):Ja tez wybieram sie na wakacje z rodziną w czerwcu. Chciałaby mieć jakieś dodatkowe ubezpieczenie, ponieważ zabieram dwoje małych dzieci. Gdzie szukacie ofert ubezpieczenia? Czy korzystacie z tego co biuro podróży proponuje?

Staram się sama szukać, masz np. taką porównywarkę https://kioskpolis.pl/ sporo ubezpiecyzcieli jest w bazie i możesz sobie online wykupić wygodnie
esensja3

Postprzez Maszka » Cz mar 14, 2019 7:24 pm

Ja powiem szczerze, że wcześniej nie przywiązywałam większej wagi do tego typu spraw, ale chyba powinnam zacząć. W końcu nigdy nie wiadomo co może spotkać nas na wyjeździe.

Postprzez esensja3 » Pt mar 15, 2019 10:42 am

To na pewno, ekuz nie obejmuje wiele przypadków i przy czymś poważniejszym to na nas spadną koszty leczenia i np. przebywania w szpitalu. W kiosku polis masz wielu ubezpieczycieli i od razu możesz ich oferty porównać, z kodem PLICE masz zniżkę dodatkową na polisę
esensja3

Postprzez jovita » Pt mar 15, 2019 10:55 am

A gdzie planujecie wakacje w tym roku? Kusi mnie nasze polskie morze, jest tyle miejsc w których jeszcze nad morzem nie byłam, najbardziej mnie ciekawi Kołobrzeg, byłyście? W sun&snow są teraz rabaty na rezerwacje apartamentów na wakacje.
jovita

Postprzez Lynx79 » Pn mar 18, 2019 3:06 pm

Ja również zastanawiam się nad wyrobieniem karty EKUZ, bo po przeczytaniu kilku informacji na stronie https://ekuz.com.pl/ , zrozumiałam, że może to być bardzo przydatne rozwiązanie. Chętnie jeszcze posłucham osób, które już korzystały z takiego ubezpieczenia, bo zawsze to dobrze wiedzieć jak to wygląda w praktyce
Lynx79

Postprzez KasiuniaW32 » Wt mar 19, 2019 11:42 pm

esensja3 napisał(a):
KasiuniaW32 napisał(a):Ja tez wybieram sie na wakacje z rodziną w czerwcu. Chciałaby mieć jakieś dodatkowe ubezpieczenie, ponieważ zabieram dwoje małych dzieci. Gdzie szukacie ofert ubezpieczenia? Czy korzystacie z tego co biuro podróży proponuje?

Staram się sama szukać, masz np. taką porównywarkę https://kioskpolis.pl/ sporo ubezpiecyzcieli jest w bazie i możesz sobie online wykupić wygodnie

Wychodzę z założenia, że lepiej mieć dodatkowe zabezpieczenie/ubezpieczenie. Może masz jakieś zniżki? Dzięki za namiary na kioskpolis. Jak tam zawiera się umowę? Jak wyglada płatność za ubezpieczenie?
KasiuniaW32

Postprzez esensja3 » Śr mar 20, 2019 10:41 am

Jak już pisałam na kod PLICE masz zniżkę, w zależności od ubezpieczyciela od 10-15%. Umowę zawierasz przez internet, to bardzo łatwe, wpisujesz swoje dane, potem wylicza Ci ile u którego ubezpieczyciela zapłacisz i możesz od razu wykupić.
esensja3

Następna strona

Powrót do Rozmaitości