Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie kupić dobre klocki dla dzieci?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Gdzie kupić dobre klocki dla dzieci?

Postprzez GabiM29 » Pt maja 10, 2019 3:01 pm

Cześć,
Szukam sklepu z szerokim wyborem klocków dla dzieci. Przede wszystkim interesuje nas jednak lego i też różne zestawy, abyśmy mogli znaleźć coś dla syna, ale i córki. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi!
GabiM29

Re: Gdzie kupić dobre klocki dla dzieci?

Postprzez Igaa » Pn maja 13, 2019 8:40 pm

Jak sama nazwa wskazuje, myślę że warto abyś również odwiedził sklep https://www.wybierz-klocki.pl/ w którym znajdziesz naprawdę duży wybór zestawów klocków LEGO i nie tylko. Nasz synek uwielbia je układać, a na urodziny już zamówiliśmy dla niego puzzle 3D w kształcie Big Bena :)
Igaa

Postprzez marzenka.o » Wt maja 14, 2019 8:10 am

A może w sklepie Urwis? Tam cenowo dobrze to wychodzi.
marzenka.o

Postprzez Patiik » Śr maja 22, 2019 11:44 am

Igaa napisał(a):Jak sama nazwa wskazuje, myślę że warto abyś również odwiedził sklep https://www.wybierz-klocki.pl/ w którym znajdziesz naprawdę duży wybór zestawów klocków LEGO i nie tylko. Nasz synek uwielbia je układać, a na urodziny już zamówiliśmy dla niego puzzle 3D w kształcie Big Bena :)

No tutaj trudno się nie zgodzić, ponieważ już niejednokrotnie kupowaliśmy u nich prezenty dla dzieci. Mają ogromny wybór i ciężko się zdecydować, natomiast cenowo wychodzi to dobrze i też można znaleźć propozycje dla synka, jak i córki. Polecam też ze względu na sporą ilość promocji, więc warto nawet wcześniej już je kupić dla dzieci jak zbliża się jakaś okazja :)
Patiik

Postprzez Marcelaa » Pt maja 24, 2019 2:10 pm

No to też będę musiała ich sprawdzić bo niedługo dzień dziecka i czas już coś ostatecznie wybrać.
Marcelaa

Postprzez DominikaKr » Pt maja 24, 2019 7:24 pm

To prawda ja już nie raz byłam z mężem u nich w sklepie stacjonarnie i tutaj jest tego mnóstwo! Strach zabrać dzieciaki bo musiałabym tutaj zostawić majątek na wszystko. A tak od czasu, do czasu coś im kupujemy i nie tylko jest przy tym wiele zabawy, ale też fajnie się rozwijają manualnie i do tego są bardziej kreatywni bo naprawdę wychodzą im bardzo zbliżone modele do tych z instrukcji oraz grafiki.
DominikaKr

Powrót do Rozmaitości