Wyszukiwanie zaawansowane »

Podział majątku po rozwodzie

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Podział majątku po rozwodzie

Postprzez erbelka » Wt maja 14, 2019 11:32 am

Jestem w trakcie rozwodu, mamy dwuletniego synka. Mąż powiedział, że nie zostawi nas z niczym i będzie płacił na dziecko alimenty, ale ja nie wiem jak to jest prawnie ustalone. Czy sąd może nam narzucić jakiś podział majątku, czy będzie trzeba się zgłosić do prawnika https://www.i-kancelaria.pl/publikacje/podzial-majatku-wspolnego-jak-wyglada-w-praktyce/ żeby to odwrócić? Synek jest wymagającym dzieckiem, ciągle choruje. Nie chcę zostać bez pieniędzy na leki.
Ostatnio edytowano Pn maja 20, 2019 1:00 pm przez erbelka, łącznie edytowano 1 raz
erbelka

Re: Podział majątku po rozwodzie

Postprzez cuken » Wt maja 14, 2019 3:35 pm

no najlepiej skonsultować się z prawnikiem
cuken

Postprzez madzialenas » Wt cze 11, 2019 7:17 am

Popieram przedmówczynie. W takiej sytuacji dobry prawnik to podstawa.
madzialenas

Postprzez mynor » Wt cze 11, 2019 11:50 am

no ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości
mynor

Postprzez Witkarrek » N cze 16, 2019 7:26 pm

Czasami sprawy są bardzo proste, oczywiste i nie ma żadnych problemów. Jednak czasem sprawa wygląda dużo bardziej skomplikowanie i trzeba postawić na pomoc prawnika. Można poszukać takiej pomocy w kancelariach prawnych. Znajoma udała się do http://adwokat-nawojski.pl i był to bardzo dobry ruch z jej strony
Witkarrek

Postprzez julek4309a » N cze 23, 2019 9:44 am

Ciekawie wygląda również sytuacja, kiedy małżonkowie posiadali wspólny rachunek w banku - http://jakpomnazacoszczednosci.pl/wspolne-konto-bankowe/
julek4309a

Postprzez Fliska » N lip 07, 2019 10:31 pm

Sąd z pewnością podzieli majątek. Zazwyczaj dzieli po równo, ale są sytuacje gdy nie równy podział jest bardziej właściwy.
W przypadku braku zgody małżonków, najlepiej iść do adwokata, który w takich sprawach się specjalizuje.
W Krakowie bardzo dobry jest mecenas Pociej i Mecenas Pieczka.
---
Wyroki Kredyt we Franakch
Fliska

Postprzez milla » Śr lip 10, 2019 12:12 pm

Jeśli nie wiesz jeszcze wszystkiego na temat podziału majątku po rozwodzie, to zobacz więcej na tej stronie. Myślę, że artykuł rozwieje wiele wątpliwości. Ale nie tylko. Pokaże, że często do takich działań warto wziąć prawnika.
milla

Powrót do Rozmaitości