Wyszukiwanie zaawansowane »

Transport za granicę

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Transport za granicę

Postprzez grosik » Pn maja 27, 2019 10:36 am

Koleżanka zakupiła niedawno kilka sztuk torebek, podobno w okazyjnych cenach. Myślę sobie w porządku , nic nowego. Ponadto postanowiła obdarować wszystkie kobiety w rodzinie. I tak tym sposobem potrzebuje firmę kurierską, która rozwiezie te paczki nie tylko po całej Polsce ale również do Niemiec i Anglii. Nie chce korzystać z usług pierwszej lepszej firmy, tylko takiej godnej polecenia, która dostarczy wszystkie paczki pod wskazany adres do rąk własnych
grosik

Re: Transport za granicę

Postprzez Kamil44331 » Pn maja 27, 2019 1:18 pm

Transport za granicę zawsze jest bardzo trudny.Sam o tym wiem bardzo dobrze teraz.

Postprzez zazanka » Pn maja 27, 2019 2:12 pm

Zanim jednak cokolwiek wyślesz, musisz porównać dostępne opcje, ponieważ ilu przewoźników tyle ofert, a ich dokładne czytanie to podstawa. Najlepiej to na spokojnie wyszukaj sobie ranking kurierów lub brokera. Porównaj sobie ceny, każda firma ma swój cennik więc różnica może być. Najważniejsze to regulamin, co można a co nie można. I jeszcze jedna rzecz, jeśli nie chcecie by paczka była uszkodzona to trzeba solidnie zapakować. A wiadomo jak to jest z przesyłkami.
zazanka

Postprzez stasiakit » Wt maja 28, 2019 11:52 am

Dawno nie korzystałam z usług kurierskich, ale z tego, co wiem, to w internecie jest dużo informacji na ten temat. Nawet prowadzone są specjalne rankingi, w których porównane są firmy przewozowe. Jeśli miałabym teraz wysyłać paczki za granicę, to też bym miała chyba problem. Długo bym się zastanawiała nad wyborem uczciwego i profesjonalnego przewoźnika. Mimo że takich usług jest naprawdę wiele.
stasiakit

Postprzez Olaprima » Wt maja 28, 2019 2:53 pm

Zastanawiałam się jak Ci pomóc i zapytałam mojego męża, z jakich usług kurierskich korzysta, bo prowadzi sklep samochodowy i wysyła regularnie paczki do Niemiec i czasem do Anglii. Okazało się, że to firma Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Powiedział mi, że kontakt z nimi jest doskonały, bezkonfliktowy i naprawdę można na nich polegać. Ceny nie są również wygórowane. Może to coś akurat dla Ciebie?
Olaprima

Postprzez Raggia » Wt maja 28, 2019 7:45 pm

Ja jeśli jadę za granicę najczęściej staram się wyszukać jakieś tanie loty.
Raggia

Postprzez lilka91 » Pt maja 31, 2019 7:20 pm

Jeśli nadal szukasz firmy transportowej zajrzyj na https://www.dpvlogistic.pl/transport-sp ... gabarytowe Oferta jest godna uwagi i przystępna cenowo. Bez problemu dostarczą ładunek w określone miejsce w kraju i na swiecie. Sama myślę o skorzystaniu z ich usług.
lilka91

Powrót do Rozmaitości