Wyszukiwanie zaawansowane »

Aranżacja wnętrza -dodatki

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Aranżacja wnętrza -dodatki

Postprzez afrodyta » Wt cze 11, 2019 1:29 pm

Witam, jeśli jesteście na etapie dekorowanie swojego domu lub mieszkania mogę Wam polecić bardzo dobry sklep, w którym znajdziecie bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków: www.mandihouse.pl ja u nich zorganizowałam sobie praktycznie cały dom. Jestem bardzo zadowolona, bo mam dom zrobiony w stylu minimalistycznym, a w tym sklepie dostałam dodatki, które idealnie pasują do takiego stylu. Polecam.
afrodyta

Re: Aranżacja wnętrza -dodatki

Postprzez Shine » Wt cze 11, 2019 4:59 pm

Pomysłow na dodatki do wnętrza jest bardzo wiele. ja zdecydowanie wolę postawić na zieleń, bo raz że uspokaja ale czasami dodaje wnętrzą charakteru. Akurat tutaj https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-p ... i-dodatki/ , mają bardzo fajne pomysły na dodatki.
Shine

Postprzez Arnitta » Wt cze 11, 2019 7:59 pm

Teraz możemy znaleźć naprawdę całą masę różnych dodatków. Zależy czego konkretnie poszukujemy.
Arnitta

Postprzez Martazosiedla » Cz cze 13, 2019 10:27 am

Dobieranie dodatków to chyba moja ulubiona część! Jestem właśnie na etapie urządzania mojego nowego domu, który zakupiłam przez https://www.russjan.com/domy-trojmiasto,30,pl.html . Jestem bardzo zadowolona z procesu zakupu i mogę polecić specjalistów. Wiedzą co robią! :) Mam wrażenie , że teraz najwięcej czasu zajmie mi dobieranie dodatjów do sypialni i salonu. W koncu w obu tych miejscach spędzam najwięcej czasu. W jakim stylu macie sypialnie??
Martazosiedla

Postprzez marzenka.o » Cz cze 13, 2019 1:24 pm

Ja widziałam nową kolekcję dodatków w Homli. I coś czuję, że w weekend zrobię tam porządne zakupy...
marzenka.o

Postprzez mrakasa » Pt cze 14, 2019 7:07 pm

Dodatki tworzą nam tak naprawdę cały klimat wnętrza, więc rzeczywiście warto zwrócić na nie uwagę.
mrakasa

Powrót do Rozmaitości