Wyszukiwanie zaawansowane »

Firma kurierska

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Firma kurierska

Postprzez Olaprima » So paź 05, 2019 5:57 pm

Szukam firmy kurierskiej, której w pełni można zaufać i która może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem. Oczywiście musi też posiadać szeroki pakiet usług i to w dobrych cenach. Chodzi mi zarówno o przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. Czasem muszą też być ekspresowe i gabarytowe. Zdarza się, że wysyłam towar na palecie i potrzebna byłaby mi możliwość wynajęcia magazynu. Macie może dla mnie jakieś związanie?
Olaprima

Re: Firma kurierska

Postprzez kutan » Pn paź 07, 2019 9:57 am

taka firma kurierska jest naprawdę świetna
kutan

Postprzez grosik » Pt paź 11, 2019 7:04 am

Wiele osób szukając firmy transportowej wymaga również aby mieli szeroki wachlarz usług. Dlatego też warto zaufać firmie SpeedPack https://www.speedpack.com.pl/. W tej firmie usługi kurierskie to idealne rozwiązanie dla tych, którym zdarza się wysyłać paczki międzynarodowe. Rozmiar wysyłki nie ma znaczenia. Prowadzą dystrybucję zarówno standardowych paczek, jak i tych o większych gabarytach. Z nimi możesz wysłać paczki w różne strony Europy – do takich krajów jak Anglia, Hiszpania, czy Niemcy.
grosik

Postprzez mamasitka » So paź 12, 2019 3:29 pm

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie :) https://flatmejt.pl
mamasitka

Postprzez leon777 » Pn paź 21, 2019 6:59 pm

Skożystaj z usług brokera logistycznego. Taki dystrybutor który w swojej ofercie ma zarówno kuriera dhl, dpd czy tnt. Taki broker ma wynegocjowane niższe stawki za paczki, ceny których Ty sam nie wynegocjujesz z tymi potentatami.
http://www.euro-medical.pl/wozki-medyczne
http://www.euro-medical.pl/stoly-operacyjne
leon777

Postprzez zazanka » Wt paź 22, 2019 8:06 am

Zawsze dopilnowuję, aby przesyłki wychodziły z mojej firmy dobrze zapakowanie, ponieważ klient jak ją otrzymuje, to ocenia, to co otrzymał. Zdarzyło się, że firma, której zleciłam usługę spedycyjną, miała jakiś wypadek na trasie i paczki musieli zbierać z ulicy. To sobie wyobraźcie, jako one wyglądały. I później klient ma do mnie pretensje, że płaci, a dostaje, to co zamówił w wymiętym i brudnym opakowaniu. W takich przypadkach przecież tez obowiązują jakieś procedury i zasady.
zazanka

Postprzez elabarbara » Wt paź 22, 2019 10:25 am

Wybierając odpowiednią firmę transportową, dobrze będzie ją dokładnie sprawdzić. Na przykład jak długo istnieje ona na rynku. Od tego między innymi zależy jej wiarygodność. Oczywiście są też młode firmy, które dopiero pracują na swoją dobrą reputację i też nie oznacza to, że są nieuczciwe. Jednak wiadomo, że firma, która ma wieloletnie doświadczenie dużo dokładniej i sprawniej wykona usługę. Nie jest to jednak regułą.
elabarbara

Postprzez gene.purdy » Wt paź 22, 2019 10:48 am

A może powinieneś skorzystać z paczkomatu? Jest to wygodne.
gene.purdy

Postprzez Mirage » Wt paź 22, 2019 11:48 am

Firm kurierskich jest całkiem sporo, tylko trzeba poszukać i porównać oferty i ceny.
Mirage

Postprzez edytabialek » Wt paź 22, 2019 12:10 pm

Ja od dawna korzystam z usług DPD i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Paczki były zawsze w dobrym stanie i bardzo szybko przychodziły :)
edytabialek

Powrót do Rozmaitości