Wyszukiwanie zaawansowane »

masaż - jaki wybrać?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

masaż - jaki wybrać?

Postprzez anitaaa34 » Śr mar 04, 2020 12:42 pm

Chciałam zapytać jaki rodzaj masażu polecacie. Zawsze wybierałam masaż balijski i byłam bardzo zadowolona, ale szukam odmiany. Dajcie znać na jaki lubicie chodzić ;) ze swojej strony mogę polecić sprawdzony salon Balispa w Gdańsku
anitaaa34

Re: masaż - jaki wybrać?

Postprzez theron49 » Śr mar 04, 2020 2:37 pm

Ciekawa propozycja. Ja upodobałam sobie jednak hawajski masaż Lomi Lomi w Żorach - https://vivimassage.eu/hawajski-masaz-lomi-lomi-nui/ Jest to naprawdę wspaniałe miejsce gdzie każda z nas może odpowiednio wypocząć. Na taki masaż wysłał mnie mąż jak nasz synek miał 6 miesięcy. Powiem Wam, że po dwóch sesjach czułam się jak nowo narodzona i naładowałam swoje pokłady cierpliwości na nowo. Polecam.
theron49

Postprzez riley » Wt mar 10, 2020 4:37 pm

Ja na Fixly znalazłam dobrego masażystę. Zdecydowałam się na masaż kamieniami i byłam super zadowolona. Dawno mnie nic tak nie odprężyło. Polecam <3
riley

Postprzez Martazosiedla » Wt mar 10, 2020 10:55 pm

Aktualnie na rynku jest spora ilość przeróżnych masaży, trudno się zdecydować na jakikolwiek. Moja znajoma ostatnio wybrała się na przykład do https://idylla-studio.pl/ , gdzie zdecydowała się na masaż gorącymi kamieniami. Mówiła że był wspaniały i nie żałuje że wybrała właśnie ten konkretny.
Martazosiedla

Postprzez garsonka » Wt mar 10, 2020 11:33 pm

Coś, o czym dowiedziałam się z filmików na youtubie to masaż twarzy wrocław, dobrze zrobiony idealnie wpływa na krążenie i poprawia, rozpromienia skórę, jeżeli jest robiony codziennie :) z pewnością to coś, czego nam brakuje!
garsonka

Postprzez keaton63 » Pt mar 13, 2020 11:56 am

Nie jest to zbyt dobry pomysł by chodzić na masaż gdy panuje koronawirus :(
keaton63

Postprzez marekka5 » Wt mar 17, 2020 5:13 pm

W moim rejonie zamieszkania - w Żorach, otworzył się gabinet masażu https://vivimassage.eu/ a tak się składa, że ja nigdy nie byłem na żadnym zabiegu w spa, ani na masażu w takim gabinecie. Zadzwoniłem na podany numer i wybrałem coś dla siebie według porad pani masażystki.
marekka5

Postprzez Guziczek » Cz mar 26, 2020 7:14 pm

Mi od jakiegoś czasu bardzo podpasował masaż tajski. Nawet zastanawiałam sie czy nie wybrać się tutaj https://www.tajskimasaz.pl/krakow/pl , zeby trochę się odpreżyć i zrelaksować.
Guziczek

Postprzez Achdrao » Pn mar 30, 2020 9:01 pm

Wydaje mi się, że jeśli interesują was profesjonalne i co najważniejsze także skuteczne masaże łódź warto jest zajrzeć na stronę masazlodz.pl i sprawdzi ofertę masaży dostępną włąśnie tutaj. Na pewno będziecie zadowoleni z usług jakie tam oferują, więc polecam wam to sprawdzić
Achdrao

Postprzez Esme21 » Wt kwi 07, 2020 1:35 pm

keaton63 napisał(a):Nie jest to zbyt dobry pomysł by chodzić na masaż gdy panuje koronawirus :(

Dokładnie. Obecnie lepiej odpuścić sobie wszelkie zabiegi tego rodzaju, ew. wybrać się na szybki spacer w odludne miejsce i to też przy zachowaniu maksimum ostrożności. Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że koronawirus nadal w naszym kraju się rozwija i póki nie będzie bezpieczne, zostańmy w domach.
Esme21

Następna strona

Powrót do Rozmaitości