Wyszukiwanie zaawansowane »

Papierosy

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Papierosy

Postprzez alejanka » Pn mar 09, 2020 1:22 pm

Co pomogło Wam rzucić palenie?
Ostatnio edytowano Wt mar 17, 2020 1:46 pm przez alejanka, łącznie edytowano 1 raz
alejanka

Re: Papierosy

Postprzez mixturka » So mar 14, 2020 1:07 pm

A co w wątku o papierosach, robi pytanie o miesiączkę?
mixturka

Postprzez antidotum2 » Cz mar 19, 2020 5:05 pm

Rzucanie palenia jest trudne i na pewno każdy podejmuje wszelkie działania, by tylko się to udało. E-papierosy mogą się wydawać zastępstwem i pomocą w rzucaniu palenia. Jednak nie do końca są one zdrowe, więc warto się zapoznać z informacjami https://apteline.pl/artykuly/e-papieros ... -szkodliwe o tym, jak działają takie papierosy na organizm.
antidotum2

Postprzez Rebeka » Pt kwi 24, 2020 2:00 pm

Mi pomógł recigar. Ogólnie próbowałam rzucić fajki najpiwer bez wspomagania ale ciągel wracałam do palenia. Dopiero jak zaczełam brać recigar to problem się skończył bo po prostu nie miałam ochoty na papierosy. Bierze sie go przez miesiać. U mnie naprawdę zadziałał.
Rebeka

Postprzez Belia » Cz cze 25, 2020 10:36 pm

U mnie to jest niestety loteria. Rzuciłam palenie zanim zaszłam w ciążę, nie paliłam długo, myślałam, że już uwolniłam się od nałogu, ale niestety... po czasie wróciłam. Od jakiegoś czasu znów nie palę, ale dopiero tym razem czuję się wolna. W dużej mierze dzięki temu, że za sprawą kursu z Reset33 https://reset33.pl zmieniło się moje myślenie na temat tego nałogu.
Belia

Postprzez mixturka » Śr lip 01, 2020 9:52 am

Teraz to dużo osób może rzucić bo wycofali mentolowe papierosy, a jednak większość ludzi właśnie po takie sięgała.
mixturka

Postprzez Kazoo » Śr lip 15, 2020 12:32 am

Mi papierosy pomogła rzucić ciąża - po prostu z dnia na dzień odstawiłam. Nie wiem dlaczego w ogóle do tego wracałam, no ale po dłuższym czasie znów sięgnęłam po fajki. Nie dałam rady odstawić ot tak, więc spróbowałam papierosów elektrycznych i mi się spodobało! Żeby uwolnić się od nikotyny, stopniowo zmniejszałam dawkę w olejkach, aż zeszłam do zera. Teraz od dawna palę zerówki i bawię się dymem - takie przypadkowo odkryte hobby :) Ja polecam sposób z elektrykiem - jakbym chciała odstawić, to bez problemu mogę to teraz zrobić, bo nie ciągnie mnie do nikotyny. Warto jednak mieć dobre olejki, aby nie było po nich żadnych nieprzyjemności - ja polecam https://cloudshop.pl/, bo nigdy mnie nie zawiedli - ani internetowo, ani stacjonarnie.
Kazoo

Powrót do Rozmaitości