Strona 1 z 1

Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: Cz kwi 23, 2020 12:02 am
przez nina78
Dziewczyny jak wygląda sprawa dyżurów i sprzątania u Was w biurze? My odkąd korzystamy z usług firmy "Błysk" zauważyliśmy wzrost efektywności. Nasza przestrzeń do pracy wygląda codziennie perfekcyjnie, od razu się lepiej pracuję.

Re: Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: Cz kwi 23, 2020 1:15 pm
przez Belia
A jak wygląda to w dobie koronawirusa? Wiem, że fajnie sprawdza się ozon, jeśli chodzi o dezynfekcję pomieszczeń. W Warszawie i okolicach zajmują się tym GreenStyle http://greenstyle.com.pl warto się do nich odezwać.

Re: Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: Pt kwi 24, 2020 8:53 am
przez radzia
Jakoś się tak złożyło, że jestem zainteresowana też taką usługą jak profesjonalne sprzątanie biur warszawa i nie bardzo wiem, kto będzie najlepszy. Firm takich jak Idealne Sprzątanie jest dużo, tylko wybrać tę odpowiednią. Będę bazować na waszym poleceniu, ale może i sama coś tam znajdę, co będzie mi odpowiadało.

Re: Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: So kwi 25, 2020 9:24 am
przez munje
znacie firmy które się tym zajmują ale w Krakowie?

Re: Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: Cz maja 14, 2020 10:47 am
przez Kopalnowy
Myślę, że w kwestii sprzątani takich pomieszczeń bardzo pomocne będzie skorzystanie z różnych urządzeń, które na pewno nam pomogą posprzątać. Ja od siebie mogę polecić szorowarki do podłóg https://szorowarki24.pl/k/szorowarki/maszyny-czyszczace/kablowe/. Korzystałem z tego już kilka razy i jestem bardzo zadowolony :)

Re: Sprzątanie biura - Warszawa

PostNapisane: Cz maja 14, 2020 12:37 pm
przez bajka2
A co z profesjonalna chemią potrzebną do sprzątania ? Ja ostatnio coś takiego oglądałam u nich https://hurtowniachemiczna.com do domu robię większe zakupy chemii żeby starczyło przynajmniej na kwartał.