Wyszukiwanie zaawansowane »

75% przypadków załatwionych w 30 dni

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

75% przypadków załatwionych w 30 dni

Postprzez yodgar » Wt maja 12, 2020 9:59 am

To Waszym zdaniem dobry wynik jak na kancelarię prawniczą?
Takimi rezultatami chwalą się specjaliści od windykacji - zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich usług w dochodzeniu nieuregulowanych faktur itd. Ja wiem, że jest zamrożenie gospodarki i w ogóle. No ale skoro my się ze swojej części wywiązaliśmy, to nie widzę powodu żeby czekać na zapłatę dłużej. Też mamy swoje rachunki do zapłacenia, o podatkach już nie wspominając :?
Także krótko: te wyniki z https://www.aif.com.pl/windykacja/ to dobre liczby, czy znacie kogoś kto ma lepsze?
yodgar

Re: 75% przypadków załatwionych w 30 dni

Postprzez Beatrycze » Pn sie 24, 2020 4:29 pm

Myślę, że skuteczność jest całkiem fajna i moim zdaniem na pewno warto się nad nią zastanowić. Jak ja jeszcze czytałam niedawno na stronie http://www.pirho.com.pl/jak-windykowac-zalegle-faktury/ to właśnie w tym artykule opisano dokładnie jak można windykować zaległe faktury.
Beatrycze

Postprzez magda906 » Śr wrz 30, 2020 7:39 pm

Windykacją zajmuje się kancelaria Lexa, maja ogromne sukcesy, choć wielu dłużników zgłasza się do nich po to, by ich próbowali oddłużać. Prawnicy z kancelarii maja wypracowane metody działania, doświadczenie i wiedze jaka wykorzystują na codzień.
magda906

Postprzez eleonor23 » Cz paź 01, 2020 9:24 pm

Na www.kancelarialexa.pl można dowiedzieć się, czym jeszcze kancelaria Lexa się zajmuje. Podejmują nawet najtrudniejsze sprawy, wiedzą co robić
eleonor23

Powrót do Rozmaitości