Strona 1 z 1

Firma - śmieci

PostNapisane: Pt maja 29, 2020 8:36 am
przez kczepin12
Dzień dobry wszystkim,
Prosto i na temat. Zależy mi na firmie, która zajmie się moimi odpadami. Mam dużą firmę i zero głowy do tego, a wywóz odpadów niepołomice wydaje się być dobrym pomysłem. Proszę o opinie i dziękuję za wszelkie wypowiedzi. ;)

Re: Firma - śmieci

PostNapisane: So maja 30, 2020 11:41 am
przez uman
a czy miasto tym się nie zajmuje?

Re: Firma - śmieci

PostNapisane: So cze 20, 2020 5:01 pm
przez Rosegal
No właśnie, u mnie Urząd Miasta i Gminy wytypował firmę zajmującą się wywozem śmieci. Działają w miarę dobrze. Na ogół nie narzekam, raz tylko połamali mi zamkniecie od pojemnika na odpady i musiałam kupić nowy https://ekofabryka.com.pl/asortyment/pojemniki-kosze-do-segregacji-odpadow-smietniki/ Niestety za rękę nikogo nie złapałam.

Re: Firma - śmieci

PostNapisane: Wt lip 14, 2020 11:29 am
przez zella.marquardt
Zakłady produkujące duże ilości niebezpiecznych odpadów, powinny zadbać o ich bezpieczne składowanie. Ważną kwestią jest utylizacja odpadów medycznych https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/, którą powinna zająć się firma stosująca inteligentne rozwiązania zapewniające transparentność całego procesu.

Re: Firma - śmieci

PostNapisane: Śr lis 25, 2020 4:37 pm
przez jjusti18
Nie widzę jednak, aby ktoś tutaj wspomniał również o firmie http://b2brecykling.pl/ . A przecież oni oferują odbiór elektorśmieci. Zdecydowanie warto o nich pamiętać, jest to godny uwagi punkt odbioru elektrośmieci. Tym bardziej warto nawiązać współpracę jak prowadzicie swoją firmę i macie multum takich odpadów. Z nimi możecie opracowywać harmonogram działań.