Wyszukiwanie zaawansowane »

Sport i hobby

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Sport i hobby

Postprzez BarbaraP » Pt lip 17, 2009 1:33 pm

No dobra, dziewczyny -
Jaki jest Wasz sprawdzony sposób na rozładowanie energii i ucieczkę od stresu?
Ja na przykład nie wyobrażam sobie tygodnia bez dłuuuuugiej i intensywnej jazdy na grzbiecie rumaka.
Jeśli czasem zdarza się tak, że opuszczę kilka - staję się nie do wytrzymania. Po prostu, najzwyklej pod słońcem, mam objawy odstawienia :lol: Ale prawda jest też taka, że nic tak nie odpręża i nie oczyszcza umysłu jak parę godzin spędzonych w końskim towarzystwie.

A co Wam pomaga? Może znajdę jakiś drugi, równie skuteczny środek? :D
BarbaraP

Re: Sport i hobby

Postprzez mariloth » Wt lip 21, 2009 2:01 pm

Ja też mam swój sposób - praktykowany już od kliku lat:) Wspinaczka skałkowa:) I chociaż na pewno profesjonalnym wspinaczem nie jestem, to nic tak nie rozładowuje napięcia i stresów zawodowych jak pokonywanie wysokiej ściany czy skały. A do tego dochodzi - jak już się uda zdobyć wymarzony szczyt - wielka satysfakcja i radość:)
Niestety - ponieważ jestem młodą mamą i nie mam tyle czasu, co kiedyś - nie za często udaje mi się wyrwać na wspinanie. I bardzo mi tego brakuje:/ Czekam z niecierpliwością aż moja córcia skończy trzy latka i wtedy będziemy mogli wspinać się całą rodziną. Już trzyletnie dzieci pod okiem instruktora mogą poznawać arkana tego sportu:) A w naszym przypadku instruktorem wspinaczki jest chociażby ulubiony wujek mojej małej:)
Pozdrawiam:)
mariloth

Postprzez monia » Śr lip 22, 2009 8:09 pm

A ja kocham jezdzic na rowerze, zreszta to nawet nie hobby, ale srodek lokomocji do pracy. Jezdze codziennie do pracy, nawet w zimie jezdzilam.
A tak uwiebiam plywac, nawet w podstawowce chodzilam do klasy sportowej, a teraz zostal czasem basen.
Ostatnio z powodu problemow z kregoslupem mysle o jodze i moze sie zmobilizuje.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Postprzez liwa » Pn sie 10, 2009 9:15 am

Ja kiedyś tańczyłam - i to sporo. Niestety mój mąż nie podziela tej pasji, więc zamieniłam ją po prostu na aerobic. Dwa razy w tygodniu odwiedzam ulubiony klub sportowy i w pocie czoła zrzucam wszelkie stresy. Polecam wszystkim :D
liwa

Postprzez Ziii » Pn sie 17, 2009 11:14 am

Faajnie - ja też lubię tańczyć! Ale ostatnio okazji jakoś mało :?
Za to odkryłam wczoraj rolki. Trudniejsza sprawa, niż mi się wydawało - ale opanowałam już rozpęd i wchodzenie w zakręty. Tylko... hamować nadal nie umiem :lol: Ale staram się upadać z gracją. Za to mój szacowny Małż wygląda jak rozpędzona kula śniegowa heheheh. I hamować też nie umie... Dzisiaj będziemy ćwiczyć tę trudną sztukę - więc pewnie jutro do pracy przyjdę w długich spodniach. Oby było poniżej 25 stopni!
Ziii

Postprzez Gosiak » Cz wrz 03, 2009 10:33 am

Ja uwielbiam jeździć na rolkach. W weekendy szaleję tańcząc,a w tygodniu prócz rolek znajduję czas ze znajomymi na granie w piłkę nożną czy siatkówkę w Parku Jordana w Krakowie :) Na rolki to zabieram też moją 6-cio letnią chrześnicę i razem sobie śmigamy :)
Gosiak

Postprzez 8karolinka2 » Wt wrz 08, 2009 3:29 pm

A mój sposób na oderwanie od rzeczywistości to bieganie z obiektywem i pstrykanie zdjęć :) pasją zaraziła mnie przyjaciółka - zawodowy fotograf. początkowo biegałam z kompaktem (zwykła cyfrówką), ostatnio w prezencie z okazji ukończenia studiów dostałam pierwszą porządną lustrzankę Canona EOS 450D- znaczy się jest to półprofesjonalny aparat ale to i tak wielka różnica w stosunku do tego co miałam. I przywiązałam się do niej jak do własnego dziecka :D tak to moje cudo wygląda: http://www.1komp.pl/produkt-24-108-253- ... sk_4gb.htm
Oczywiście jak nietrudno się domyśleć, głównym obiektem uwiecznianym na zdjęciach jest synek :) tak łącze przyjemne z pożytecznym ;) no i lubie jeszcze bawić się w przeróbki własnych zdjęć, ale zabawa w uchwytywanie ulotnych chwil uważam za ciekawsze :)
8karolinka2

Postprzez renia » N wrz 13, 2009 6:21 pm

A ja nie potrafie sie na nic zdecydowac.Probowalam juz rolek,roweru, robilam tez na drutach . Bardzo lubie tanczyc i gdy graja nie potrafie usiedziec na miejscu . Wlaczam wtedy muzyke dosc glosno i ruszam w tan.Moja cora chyba ma to po mnie bo nawet gdy w kosciele graja organy i wierni spiewaja to ona czasem musi zatanczyc. Gdy byla mala robila to czesciej teraz ma juz 5 lat i troche jej przeszlo. Kojaco tez wplywa na mnie spacer z coreczka.
renia

Postprzez Nela28 » Pn wrz 21, 2009 10:38 am

Zdecydowanie najbardziej lubię jezdzenie na rowerze :D ten wiatr we wlosach :D, kiedy wracam z przejazdzki po stresiku ani sladu :PPP, uwielbiam tez ogladac mecze pilki noznej- to hobby jeszcze z dawnych lat (od podstawowki) - te emocje podczas rozgrywek, gole, obserwacja gry, czasem w miare mozliwosci wyjazdy na mecze w innych miastach. Tę pasje dziele z moim obecnym chlopakiem bo gdyby on nie lubil tego sportu to nawet bym sie nim nie zainteresowala :)))) (przeciez nie kazdy lubi!!) poza tym lubie przeczytac cos ciekawego i oczywiscie pstrykac fotki- narazie amatorsko :) ale i tak z kazdej imprezki, wydarzenia, nawet zwyklego spaceru potrafie porobic troche zdjec :))))
Nela28

Postprzez domi » Wt wrz 22, 2009 12:18 pm

A ja bardzo lubie piec ciasta. Niestety jest to bardzo zdradliwe hobby bo tak jak piec to lubie je potem zjadac.
Uwielbiam tez plywac ale niestety to wymaga wiecej czasu i wiecej pieniedzy a przy malutkim dziecku ani jednego ani drugiego nie ma w nadmiarze.
domi

Następna strona

Powrót do Rozmaitości