Wyszukiwanie zaawansowane »

Wasza pasja?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Wasza pasja?

Postprzez Tomm » Wt wrz 05, 2017 12:37 pm

Ja chyba polubię fotografowanie :)
Tomm

Postprzez Matematyk » Cz wrz 07, 2017 7:26 am

Moją pasją są gry planszowe. Gram od 2 lat, uczęszczam do klubów na terenie śląska, śmigam na imprezy związane z tą tematyką. Lubie usiąść z rodziną przy ogromnym stole i pograć w jakiś wymagający tytuł. Jest dużo śmiechu, kiedy któryś z najmłodszych mnie ogra... Wtedy włącza mi się morderca i w następnej rundzie staram się go zniszczyć. Idealne do pielęgnowania dobrego nastroju w domu. :D Gry i zabawki młodym kupuje na stronie: sklep z zabawkami. Mają tam przystępne ceny i spory wybór rzeczy do kupienia.
Matematyk

Postprzez Karina87 » N wrz 10, 2017 6:44 pm

Ja bardzo lubię makijaż, niestety szczerze wątpię aby mój syn był tym zainteresowany hahahah. Ale drogie mamy, gdybyście zastanawiały się nad zakupem pędzli do makijażu to polecam wam te pędzle do pokładu https://pl.oriflame.com/makeup/beauty-t ... up-brushes Są świetnej jakości, a ich ceny nie przerażają. Warto zakupić sobie na przykład jeden na próbę, a jestem pewna że dokupicie kolejne.
Karina87

Postprzez evee » Pn wrz 11, 2017 7:25 pm

Ostatnio pasją moją i mojej koleżanki stały się robótki ręczne. Wszystko czego potrzebujemy znajdujemy w welnabawelna.pl. Posiadają bardzo ciekawy wybór włóczki zarówno pod względem koloru jak i jej rodzaju. Znajdziecie u nich też wszelkie niezbędne akcesoria.
evee

Postprzez Julita00 » Śr wrz 27, 2017 3:21 am

Ja ogólnie lubię dużo grać. Ja ostatnio tylko na tablecie bo to wygodniejsze niż granie na małym ekranie telefonu komórkowego. Taki tablet jest o wiele bardziej szybszy ,wygodny, i pomieści sporo aplikacji. Tutaj jest duży wybór tabletów PC http://digital24.pl/tablety-pc/ ja mam od nich taki tablet i dobry pokrowiec
Julita00

Postprzez Mela » Pn paź 09, 2017 9:38 am

Czytanie i podróże. <3
Mela

Postprzez Luna82 » Pn paź 09, 2017 2:42 pm

Książki :D jestem klasycznym książkowym molem.
Ostatnio moją pasją jest robienie dekoracji do domu. Nigdy nie byłam typem artysty (wręcz przeciwnie),ale odkryłam, że zrobienie czekolwiek (nawet jeśli to nie jest idealne) własnoręcznie zamiast kupienie tego daje niesamowitą frajdę :)
Luna82

Postprzez BeataK » Śr paź 11, 2017 8:43 am

Moją pasją jest nurkowanie, niestety pasja ta bardziej wyciaga z portfela fundusze niż w drugą stronę, no ale co zrobić. :D
Beuty Expert - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna w pigułce
BeataK

Postprzez Luna82 » Wt paź 17, 2017 5:04 pm

sport w szczególności pływanie i narty, kochamy podróże no i dzieci chcą nie chcą podróżują z nami (ale czują się jak ryba w wodzie)
bardzo chciałabym zarazić dzieci moją największą pasją, a mianowicie czytaniem książek :)
Luna82

Postprzez madame » Śr paź 18, 2017 6:46 pm

Moją pasją jest sprzęt RTV. Ostatnio czytałam sporo na temat oled tv tutaj https://imagazine.pl/2017/05/09/wszystk ... 7-q8-i-q9/ . To obecnie jedna z najlepszych technologii dostępnych na rynku. Marzy mi się taki właśnie sprzęt w domu.
madame

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości