Wyszukiwanie zaawansowane »

Co lepsze dom czy mieszkanie?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Co lepsze dom czy mieszkanie?

Postprzez encu » Pt mar 30, 2018 1:10 pm

ja stawiam zawsze na mieszkanie, według mnie jest lepsze
encu

Postprzez Pirydion » Pt mar 30, 2018 5:16 pm

Mieszkanie jest tańsze, natomiast dom jest po prostu wygodniejszy. Kto co woli według mnie.
Normalność to pierwszy symptom śmiertelnej choroby
Pirydion

Postprzez mozemam » Cz maja 17, 2018 6:43 pm

Mieszkanie w bloku to prawdziwa tragedia. Nienawidzę tego. Bardzo się “duszę”. Żeby wyjść na zewnątrz, muszę zjechać 15 pięter… Kiedyś popsuła się nam winda - nie dostaliśmy nawet odszkodowania z tego tytułu, a moja mama, która jest po dwóch operacjach na kolano naprawdę miała ograniczone chodzenie. Stąd lepiej wybrać domek jednorodzinny, po prostu. Rewelacyjna jest oferta dewelopera Ventana, mają teraz w ofercie domy w Nadarzynie - bardzo poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką w tamte okolice. To zupełnie inny świat.
Ostatnio edytowano Wt maja 22, 2018 12:05 pm przez mozemam, łącznie edytowano 1 raz
mozemam

Postprzez antidotum2 » Pt maja 18, 2018 11:21 am

Każdy ma inne upodobania, ale jeśli chodzi o oferty mieszkań, to warto popatrzeć na takie w Pruszkowie http://www.longbridge.pl/boutiq-park Podobają się wam takie mieszkania? Wiem, że można je kupić od razu. Znajdują się w dobrej lokalizacji. Jakie wy chcielibyście sobie kupić? Dużego mieszkania potrzebujecie?
antidotum2

Postprzez mozemam » Pt sie 24, 2018 4:48 pm

Jako matka trójki dzieci uważam, że najlepszy jest dom. Dlaczego? Dom jest duży, a jest to ważne by każde dziecko miało swój pokój! Dom jest lepszy od bloku, gdyż nie trzeba także płacić niektórych rachunków, dlatego że jesteśmy na swoim! Ostatnio z mężem musiałam podjąć decyzję o zmianie miejsca zamieszkania, bo kolejne dziecko było już w drodze :) więc potrzebowaliśmy więcej miejsca. Tak też mąż znalazł piękne osiedle http://www.ventana.pl/osiedle/ ventana które posiadało w ofercie idealna mieszkanie dla nas wszystkich, w dodatku było chronione przez ich pracownika oraz wszystko było otoczone pięknymi widokami! Myślę, że już niedługo się tam przeprowadzimy :D
mozemam

Postprzez semek » Śr wrz 05, 2018 5:23 pm

A może mieszkanie nad morzem? Czy nie będzie to najlepsza opcja?
semek

Postprzez beabeka » Pt wrz 21, 2018 11:31 am

Tak, mieszkanie nad morzem to super sprawa, ja nawet mam już upatrzone rewelacyjne osiedle i mieszkania z widokiem na morze, osiedle Baltica Towers jest położone blisko Zatoki i wcale nie jest droższe niż inne i to położone dużo dalej od morza
beabeka

Postprzez aga2113 » Pt wrz 21, 2018 11:55 am

Jasne, że dom no ale kto co woli :)
profile budowlane
aga2113

Postprzez foremka22 » Pt wrz 21, 2018 1:01 pm

a ja tak na prawdę jeszcze nie zdecydowałam, mam określony budżet i jeśli zmieści się w nim dom to ok a jeśli nie to wystarczy mi mieszkanie, wiem że sama sobie z tym nie poradzę ale słyszałam że Pani Joanna Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej bez problemu ogarnia takie rzeczy
foremka22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości