Wyszukiwanie zaawansowane »

Który telefon będzie lepszy?

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Który telefon będzie lepszy?

Postprzez xena » Wt paź 22, 2013 1:03 pm

Posiadam teraz starą nokię 6310. Stara ale jeszcze działa. Chciałabym coś bardziej nowszego - dotykowego. Byłam już w Orange i tam aproponowali mi Motorolę Droid Ultra i Sony Xperia SP. Przekonywali mnie jeszcze do Samsunga ale mam tv z tej firmy i nie jestem do końca zadowolona. Czy ktoś się tutaj zna na tel i mi doradzic :) ?
xena

Re: Który telefon będzie lepszy?

Postprzez Bartniczka » Śr paź 23, 2013 7:29 am

Nokia 6310 to nie jest taki stary telefon. Niektórzy cenią sobie jego prostotę. Jeżeli chodzi o smartfony to jest teraz ich wysyp na rynku i ciężko znaleźć odpowiedni model. Oba te telefony które zaproponowałaś wydają się być fajne. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Jeżeli chodzi o porównanie parametrów technicznych to możesz sobie to zrobić tutaj http://comperio.co/pl/telefony/motorola ... ia-sp.html
Wniosek jest taki, że Motorola ma lepsze parametry co powinno zapewnić płynną pracę. Powinien też teoretycznie robić lepsze zdjęcia bo ma aparat aż 10 Mpx. Ale decyzja należy do Ciebie.
Bartniczka

Postprzez monaliza » Śr paź 23, 2013 11:58 am

Nie wiem jak inne sprzęty tej firmy, ale ja mam telefon Samsunga, dokładnie Galaxy Ace II, to już mój drugi telefon tej firmy i z obu byłam bardzo zadowolona. Może jednak warto spróbować?
monaliza

Postprzez julitka007 » Śr paź 30, 2013 1:20 pm

A słyszałyście o aplikacji szpiegującej na telefon - http://www.spyecler.pl/ ? Wystarczy wgrać takie coś np. dziecku na komórkę i mieć podgląd gdzie cię znajduje w aktualnej chwili. Można również mieć jakieś zaawansowane opcje. Myślę, że jest to dobry sposób na to by sprawdzić gdzie przebywają nasze dzieci.
julitka007

Postprzez Balwinka » N lis 03, 2013 2:46 pm

zależy od ciebie czego oczekujesz, ale poszukaj sobie opinie na internecie, tam masz wszystko opisane

______________________________________________________________________________________

Polecamstomatolog kraków świetna strona!
Ostatnio edytowano Pt gru 20, 2013 6:59 pm przez Balwinka, łącznie edytowano 1 raz
Balwinka

Postprzez Koniarka » Pn lis 04, 2013 4:50 pm

ja mam nokie lumie i ją bardzo lubię, idealna dla kobiety

Polecam warsztat samochodowy wrocław super zobacz sam!
Ostatnio edytowano N gru 22, 2013 10:24 am przez Koniarka, łącznie edytowano 1 raz
Koniarka

Postprzez irysek » Wt lis 05, 2013 11:37 am

ja mam nokię ashę 501 i sobie chwalę, wcześniej miałam Samsunga Avilę, który bardzo dobrze się sprawdzał, ale długoletnia eksploatacja zrobiła z nim swoje więc zaryzykowałam nokię :) jak dla mnie więcej niż trzeba, ale to też zależy czego oczekujesz jako użytkownik. Jak chcesz robić dużo zdjęć to wybierz coś z pojemną kartą pamięci i dobrym aparatem, jak lubisz słuchać muzyki to wybierz smartfon muzyczny (pewnie takich jest wiele na rynku), jak coś do przeglądania internetu to lepszy będzie duży wyświetlacz, jak chcesz dużo rozmawiać to weź model z baterią która potrzyma kilka dni itp itd. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.
irysek

Postprzez XamXam » Wt lis 05, 2013 7:29 pm

ja mam nokię n97 i choć nie byłam przekonana to pokochałam ten telefon
XamXam

Postprzez vicky0019 » Pt wrz 19, 2014 6:59 pm

A w jakiej sieci macie swoje telefony? Ja przeniosłam sobie numer do https://virginmobile.pl/ . Według mnie mają naprawdę dobrą ofertę oraz super promocje.
vicky0019

Postprzez klaudekk » Cz paź 02, 2014 1:32 pm

Obecnie Lg G3 jest super
klaudekk

Następna strona

Powrót do Rozmaitości