Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Remont

Postprzez sandral » Śr mar 19, 2014 10:40 am

Robiłam remont w łazience i mój "genialny" mąż coś zrobił i pękła rura. Musieliśmy zawołać hydraulika, który to naprawi. Na szczęście pomogli nam http://remonty-piaseczno.com/ . Naprawili nam instalacje wodną i od razu założyli nam energooszczędny system grzewczy. Też macie takich zdolnych mężów, że musicie wołać hydraulików?
sandral

Re: Remont

Postprzez lilka91 » Pn mar 24, 2014 4:51 pm

Mój na razie ni może się za bardzo popisać bo mieszkamy u rodziców i tata wszystko sam remontuje. Ale szukamy mieszkania na http://www.ihouse.pl/olsztyn/sprzedaz/mieszkanie i mąż mówił że chce wszystko sam zrobić. Trochę się tego obawiam ale w razie czego mam znajomą firmę budowlaną to nas poratują;)
lilka91

Postprzez magda906 » Wt mar 25, 2014 8:43 am

My też mieszkamy u moich rodziców z 2 dzieci i mąż też nie ma czym się podpisać. Chcemy jednak wybudować dom. Na mieszkanie w bloku nas nie stać - takie jakie chcemy oczywiście. Działkę mamy od teściów jest na niej woda i prąd. Pustaki na cały dom już też są i potrzebne drewno na stemple, krokwie, łaty i wszystkie inne rzeczy, trochę oszczędności też mamy. Potrzebujemy jednak jeszcze przynajmniej ze 100tys., bo budować będziemy własnymi siłami. tato jest budowlańcem to jakoś to się nam uda. Kolega zrobi elektrykę, hydraulik znajomy też jest. Jakoś powolutku się uda. Znaleźliśmy ofertę pożyczki i wygląda bardzo atrakcyjnie. Poleciła nam ją moja siostra, która już budowę domu zakończyła i właśnie wzięła u nich pożyczkę na 150tys. - ale oni mają dom ponad 180m2, a my chcemy taki na 100-120m2. Większego nie potrzebujemy. Siostra wzięła na 25 lat a oprocentowanie wyszło im 9%, czyli wcale nie tak źle. Do tego pożyczka jest bez BIK - a my niestety nie mamy żadnej wcześniejszej historii kredytowej
magda906

Postprzez monaliza » Wt mar 25, 2014 6:35 pm

Mój mężczyzna na szczęście sam ogarnia takie rzeczy, a przynajmniej niczego w domu nie psuje ;)
monaliza

Postprzez eleonor23 » Pt mar 28, 2014 11:25 am

Fajnie masz monaliza:) Mój to ma do remontów dwie lewe ręce, ale za to ma wiele innych zalet - na przykłąd sprawdza się jako tatuś i jest dobry w swoim zawodzie - przynajmniej tak mówi:) Ja mam remont przed sobą. Jego wizja mnie przeraża strasznie. Kafelki w kuchni, chcemy też podłogówkę zrobić, pokoje dla dzieciaków na poddaszu, wybić drzwi na taras.... A to dopiero początek. Koszty by nie były takie duże, gdyby mąż mógł to sam jakoś zrobić, a przynajmniej częśc pracy. Teraz budowlańcy słono każą sobie płacić za swoje usługi. Też musimy na ten cel wziąć pożyczkę. Coś tam mamy oszczędności, ale tego wolimy nie ruszać - ma być na czarną godzinę. Magda906 wzięliście już tą pożyczkę w Nobel Credit? Jakieś szczegóły mogłabyś podać. Jesteśmy zainteresowani i dajnie jakbyś coś więcej napisała o tym. Niezbyt wysoka by ona była, bo może z 30tys, myślę, że by nam może wystarczyło. Dokładną kwotę poznam jak przyjdzie już wybrana ekipa i wszystko wyceni. Widziałam, że szybko udzielają decyzji o przyznaniu pożyczki, to w sam raz zaliczkę bysmy dali z oszczędności, a resztą na spokojnie potem wypłacili za parę tygodni.
eleonor23

Postprzez xena » N kwi 13, 2014 3:05 pm

A zastanawialiście się może nad takim rozwiązaniem jak pożyczka hipoteczna? Jeśli nie chcecie płacić dużych rat to możecie wziąć pod uwagę tę opcję ponieważ kredyt udzielany jest na wiele lat i dzieki temu raty są relatywnie niskie.
Dobre źródło informacji na ten temat znajdziecie tutaj - myślę , że warto jest się z nim zapoznać.
Pozdrawiam.
xena

Postprzez patika123 » Śr kwi 23, 2014 5:42 pm

Robisz remont? potrzebujesz nowej lampy? oto strona dla Ciebie!
http://www.lampy-bright.pl/
patika123

Postprzez vicky0019 » Wt kwi 29, 2014 11:57 am

Wiele ciekawych wizualizacji znajdziecie na http://www.deconova.pl/. Bezpłatna konsultacja i patrzcie jakie tam mają świetne przykłady ! Polecam wizytę na ich stronie i skorzystanie z ich usług :)
vicky0019

Postprzez sabinaxx » Wt maja 06, 2014 12:19 pm

Warto zaglądać na stronki z darmowymi ogłoszeniami jak np. http://alegratka.pl/ ponieważ mają bogatą ofertę usług, ale i też zawsze można coś ładnego wyczaić dla domu itp.
sabinaxx

Postprzez julitka007 » Wt maja 06, 2014 11:46 pm

Sprawdźcie sprawdzoną firmę z Warszawy oferującą kompleksowe remonty mieszkań - Braciadybus.pl. Bardzo dobra jakość usług w stosunku do ceny. Polecam.
julitka007

Następna strona

Powrót do Rozmaitości