Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Remont

Postprzez fugazi » Pt gru 28, 2018 4:18 pm

Sporo problemu sprawia także wielu firmom spawanie blachy także z pewnością brakuje fachowców w tej dziedzinie! :)
fugazi

Postprzez holon » So gru 29, 2018 10:02 am

myślicie,że warto jest zrobić remont salonu w starym budownictwie?
holon

Postprzez wiolka111 » Pt sty 25, 2019 9:29 am

Też mam parę elementów do wyspawania i ta firma http://laser.prodmax.pl/content/15-spawanie -usługi spawania warszawa będzie prawdopodobnie u mnie robić. Czytałam sporo i usługi spawania warszawasą chwalone na necie zależy mi na wysokiej jakości.
wiolka111

Postprzez Anna213 » N sty 27, 2019 11:24 pm

Czy cięcie laserem dobry sposób na obróbkę blachodachówki?
Anna213

Postprzez mamsza » Wt sty 29, 2019 1:20 pm

A co robicie ze swoimi rzeczami? Chodzi mi o przechowanie ich na czas remontu. Zastanawiam się więc czy taka opcja jak self storage nie będzie najlepsza. Raczej nic nie powinno się stać w takim przypadku. Co o tym myślicie?
mamsza

Postprzez Anna213 » Wt kwi 02, 2019 10:56 pm

Paulinka89 napisał(a):Ja naprawdę nie lubię remontów. Niosą ze sobą bardzo duże koszta, ale nie tylko. Zawsze w czasie remontów jest bardzo zimno. A jednak mam zapędy pedanta i nie cierpię gdy wokół mnie jest brudno. No ale po remoncie jak się sprzątnie to jest nie tylko czysto i funkcjonalnie, ale i ładnie. Teraz jestem w trakcie spełniania mojego marzenia i podłączania kominka kupionego z https://kratki.com/sklep/pl/category/2/wklady-kominkowe . Wybrałam wkład kominkowy z dwoma szybami zestawionymi ze sobą pod kątem prostym. Jest on na rogu pokoju. W sumie to jest on granicą pomiędzy salonem a kuchnią. No bo rozdzieliłam pół ścianką salon z aneksem kuchennym. I zrobiłam oddzielną kuchnię. Z planów remontu wychodzi tak, że ma się on skończyć do końca tygodnia, więc cały weekend pewnie będę musiała sprzątać. A mam patent na sprzątanie po remontach. Nawet nie wiecie jakim zbawieniem w czasie sprzątania po remoncie jest ocet. Każdemu go polecam. Najlepiej zbiera cały kurz po remontowy.

Bardzo dobry do sprzątania jest ocet winny
Anna213

Postprzez rewo13 » Śr kwi 10, 2019 2:22 pm

Najlepiej podczas remontu stale wyrzucać zalegający gruz, jeśli jednak nie ma takiej możliwości to zastanów się nad dużym kontenerem. W ofercie http://wywozimy.com/ jest możliwość zamówienia takiego kontenera. Ekipa ustawi go ty go wypełnisz i dzwonisz aby go zabrali. Proste? Proste!
rewo13

Postprzez tom.m » Pn kwi 15, 2019 11:50 am

A co możecie mi powiedzieć na temat mebli z eko skóra? Szykuję się do remontu salonu i lubię skórzane meble... ale jednak chciałbym być bardziej eko, tylko nie wiem czy eko skóra to dobry zamiennik... jak uważacie?
tom.m

Postprzez Julka12 » Cz lip 25, 2019 3:04 pm

Niektóre elementy wymagają też odpowiedniej obróbki. Podczas remontu warto się na tym skoncentrować, aby otrzymać jak najbardziej precyzyjne elementy. W ostatnich czasach bardzo popularna jest obróbka skrawaniem w Krakowie Może coś takiego Was zaintersuje.
Julka12

Postprzez arti » N lip 28, 2019 5:45 pm

Ja robię akurat remont generalny poddasza i to jedno z cięższych zajęć jakich ogólnie się podjąłem. Muszę wymienić tam całą drewnianą podłogę oraz pokrycie wełny szklanej którą wykonano ocieplenie poddasza. Mam tu z tego powodu wiele narzędzi do cięcia i szlifowania desek których używam. Niestety na poddaszu nie ma okna więc muszę mocno uważać ze stopniem zapylenia. Gdyby nie odkurzacz przemysłowy z filtrem cząstek stałych HEPA który w zależności od potrzeby podłączam do szlifierki lub piły to nie wiem jak bym sobie poradził. Znalazłem ten sprzęt u producenta Husqvarna https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/ ... -i-szlamu/ i stwierdziłem, że taka renomowana firma nie może mieć w ofercie słabego sprzętu, więc bez wahania kupiłem i spokojnie używam, powoli remontując strych. Taki odkurzacz to również dbanie o swoje zdrowie, bo przecież długie przebywanie w zapylonej atmosferze na pewno nie wspomoże naszego zdrowia, w szczególności układu oddechowego.
arti

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości