Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Remont

Postprzez Paulinka89 » Śr lip 19, 2017 11:43 am

Wydaje mi się, że nikt nie lubi remontów. Więc ciesz się rozgofsgi000 nie jesteś jedyny. Mnie krew zalewa gdy myślę nawet o najmniejszym remoncie. A uwierzcie mi co roku u mnie w domu są jakieś prace remontowe. W tym roku trzeba było kupić http://nobiles.pl/produkty/fasady/ i odmalować całą elewację domu. A jak już się to robiło to aby nie było tak, że schody już nie pasują trzeba było i z nimi coś zrobić. A że były one betonowe to tera są już z kafelek. Niby nic pomalowanie domu zajmie max dwa dni, ale doszły schodu i rozciągnęło się to w czasie. A i jeszcze pogoda nie rozpieszczała. Bo przez tydzień po południu padało. Więc można było robić tylko z rana. I tak drobne rzeczy, które miały zająć w sumie trzy, cztery dni trwały prawie dziesięć. Najchętniej bym na ten czas zniknęła z domu, ale ktoś musi zostać z robotnikami. A za rok chyba mnie czeka remont łazienki. A akurat remontu łazienki nie lubię najbardziej, no może nie licząc jeszcze kuchni. Ale łazienka jest najgorsza.
Paulinka89

Postprzez Mirage » Pn lip 24, 2017 11:52 am

No tak, remonty bywają uciążliwe, ale jak się już je zrobi, to jest spokój, a żeby szybko i sprawnie uporać się z problemem, to najlepiej jest mieć pod ręką odpowiednie narzędzia, które to ułatwią. A taki zestaw narzędzi podstawowych https://www.koelnerpolska.pl/produkt/mn-14-205-zestaw-narzedzi-39-szt/modeco-expert naprawdę może się przydać i zdaje mi się, że warto jest mieć coś podobnego pod ręką.
Mirage

Postprzez anka12 » Śr lip 26, 2017 12:51 pm

My niestety mamy dwie lewe ręce do remontów, także nasz udział zwykle ogranicza się do zakupu materiałów i ładowania kasy, ale cóż, inni też chcą żyć i muszą zarabiać.A jeśli chodzi o materiały typowo budowlane to w naszej okolicy akurat baumit wiedzie prym, dobrze doradzą zawsze, a jak się kupuje większe ilości materiałów to przystępne ceny wychodzą.. ;)
anka12

Postprzez jjusti18 » Pt lip 28, 2017 9:54 am

Zamierzam w najbliższym czasie remontować swoją łazienkę i zastanawiam się nad stylem skandynawskim... Co o nim sądzicie? Zanim podejmę stu procentową decyzję chce zapoznać się z pewnym artykułem, który niedawno znalazłam styl skandynawski w małej łazience http://domifikacje.pl/porady/mala-lazie ... nawski-tak . Myślę, że ten artykuł pozwoli mi rozwiązać dylemat związany z moją łazienką i tym stylem. Widziałam, że strona ma naprawdę dobre porady- myślę, że warto jest się tutaj rozejrzeć.
jjusti18

Postprzez monikaq » Pn lip 31, 2017 10:34 am

Po każdym remoncie trzeba posprzątać w domu. To niestety konieczność. Polecam Wam więc takie rozwiązanie jak sprzątanie mieszkań warszawa. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie https://pozamiatane.pl/.
monikaq

Postprzez mgla » Śr sie 23, 2017 7:28 am

My jednak w przypadku remontów wybieramy specjalistów, dlatego zatrudnilismy hydraulika :)
mgla

Postprzez Azamag1 » Cz sie 24, 2017 8:08 pm

U mnie trwa remont salonu. Robimy sami, mimo, że może trwa to o wiele dłużej można dość sporo zaoszczędzić i co najważniejsze przynosi to satysfakcję. Zaczęliśmy od wymiany podłogi. zamieniliśmy stare panele na lita deskę drewnianą do niej wybrałam biała listwę przypodłogową. Materiały na podłogę kupiłam bezpośrednio u producenta wyrobów z drewna w Drew-Lux. Dobra jakość szybka dostawa, a co najważniejsze w chwili niezdecydowania można zamówić próbki i wybór staje się łatwiejszy.
Azamag1

Postprzez marzenka.o » Pn sie 28, 2017 7:42 am

Też sami robiliśmy remont, to jednak bardzo duża oszczędność. Wymieniliśmy też zatrzaski na bardziej wytrzymałe ze sklepu incop.pl/c61,zatrzaski. Znajomy nam go polecał, ponieważ sam tam zamawiał sporo rzeczy podczas swojego remontu.
marzenka.o

Postprzez milla » Cz wrz 21, 2017 12:54 pm

Remont to nie jest prosta sprawa. trzeba pamiętać o wielu rzeczach, wszystko przemyśleć. Nie mówiąc o zatrudnianiu fachowców lub samodzielnym przeprowadzaniu prac. Trzeba pozyskać sporą wiedzę, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Na przykład poczytać o wkrętach na stronie podpowiadamy.pl i na innych witrynach poświęconych tematyce remontowej.
milla

Postprzez monia92 » Cz wrz 21, 2017 10:14 pm

Sama planuję przeprowadzić swojego domu. Szczególnie zależy mi na tym, aby zmienić pokrycie dachowe. Jakiego materiału użyć w tym celu? Czy blachodachówka gontopodobna będzie odpowiednia? Jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu materiałów?
monia92

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości