Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont

Tematy różne- wydarzenia kulturalne, gotowanie, urządzanie domów i mieszkań czy zakupy. Wszystko co interesujące

Re: Remont

Postprzez Konieczna66 » Pn lut 19, 2018 11:08 pm

Ja mam na szczęście męża-złotą rączkę :D Wszystko w domu zrobi, naprawi, poprawi, ulepszy. Skarb a nie facet :D
Konieczna66

Postprzez anita230 » Wt lut 27, 2018 4:43 pm

Wymienialiście kiedyś instalacje w swoim domu? Jest z tym dużo pracy? Mam się uzbroić w cierpliwość? Bo do końca nawet nie wyobrażam sobie, co mnie czeka. Na szczęście mąż nad wszystkim trzyma kontrolę i wszystkie pilnuje. Zobaczymy, jak w efekcie końcowym to wszystko wyjdzie. Teraz kazał mi szukać sklepu, w którym kupi produkty firmy mcgoodwork.pl
anita230

Postprzez Mateo77 » N kwi 01, 2018 10:46 pm

Faktycznie, warto do takich zadań wybierać najbardziej sprawdzone firmy. To zawsze da Wam pewność, że usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Na podstawia informacji zawartych w http://metconcept.com/ciecie-woda/ będziecie w stanie sami określić, dlaczego powinno się skorzystać z Metconcept. To dobre rozwiązanie.
Mateo77

Postprzez kacper44re » Pn kwi 02, 2018 11:10 am

Każdy remont jest bardzo ważny i trudny do zrobienia jak się nie chce

Postprzez Ciezarna » Pt kwi 13, 2018 11:06 am

Nas też czeka kapitalny remont, dlatego już zaopatrzyć się chcę w niezbędne narzędzia. Wiadomo, że lepiej będzie kupić coś w sklepie, który zajmuje się sprzedażą artykułów technicznych, bo jakość jest bardzo ważna. A póki co to ten sklep odpowiada mi najbardziej > http://artykulytechniczne.pl/ Pod względem cenowym i ilości asortymentu jest chyba niezastąpiony. A co wy na jego temat sądzicie ?
Ciezarna

Postprzez roksanaszczep » Pt kwi 13, 2018 12:12 pm

cześć, szukam sklepu z narzędziami do remontu typu knipex sklep. Znacie może jakieś podobne? Zależy mi na tym, żeby były jak najlepszej jakości.
roksanaszczep

Postprzez loro » Wt kwi 17, 2018 1:17 pm

Też stanęłam przed perspektywą remontu i powiem szczerze, że wcale nie jest to takie proste jak się wydaje. Dużo rzeczy trzeba przemyśleć, ustalić i dopiero można działać. Polecam każdemu czytanie blogów remontowych, artykułów z poradami: https://completehome.pl/porady
Fajnym miejscem pełnym inspiracji jest Instagram i pinterest. Znalazłam w obu miejscach całą masę zdjęć z wnętrzami, którymi się posłużę przy ustalaniu jak ma wszystko wyglądać.
loro

Postprzez Atamara » Wt maja 22, 2018 6:58 am

Remont mozna zrobić samodzielnie ale do tego niezbędne są choćby podstawowe narzędzia gospodarcze bo bez tego ani rusz. Jak nie masz młotka czy poziomicy to czasem najprostsze czynności urastają do ranki wejscia na everest :)
Mój mąż jest takim domowym majsterkowiczem więc ma dośc dobrze wyposażony warsztat. Dzięki temu nie musimy wzywac fachowców do drobnych remontów bo Piotrek robi je sam.
Atamara

Postprzez Markat » Wt maja 22, 2018 9:33 am

Najbardziej nie lubię remontować łazienki. Jej remont wymaga dużej precyzji i cierpliwości, z uwagi na małą powierzchnię.
Markat

Postprzez Kolornieczja21k » Cz sie 02, 2018 1:37 am

Mój mąż też robi wszystko sam dlatego mamy wyposażony warsztat lepiej niż niejeden majster :) Teraz zmienia instalacje elektryczną w łazience i chce mu zrobić niespodziankę i kupić lutownice. Nawet trafiłam gdzie kupić - na stronie https://www.ceneo.pl/Lutownice tylko nie znam się na tym i potrzebuje porady. Czy podpowie mi ktoś którą mam kupić?
Kolornieczja21k

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmaitości