Wyszukiwanie zaawansowane »

Renowacja mebli

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Renowacja mebli

Postprzez monikabert90 » Śr gru 07, 2016 8:13 am

Witam serdecznie.
Chciałam Was zapytać, co sądzicie o odnawianiu starych mebli? Dostalam trochę mebli po babci, nie chciałabym ich wyrzucać, bo to pamiątka. Jednak są na tyle zniszczone, że wstawiać ich do mieszkania też bym nie chciała. Odnowienie tych mebli na wlasną rękę trochę nie mieści mi się w głowie, ponieważ nie znam się na tym zupełnie. Szukam więc jakiejś dobrej firmy, która to dla mnie zrobi. Póki co natknęlam się na Bohema Design - projektantów, ktorzy zajmują się między innymi renowacją mebli. Duże wrażenie zrobiła na mnie ta witryna. W sumie wśród mebli po babci mam podobna - byloby super, gdyby udalo im się zrobić coś podobnego. Co myślicie?
monikabert90

Re: Renowacja mebli

Postprzez evita » Cz gru 08, 2016 11:02 am

Ja chyba swoją komodę będę musiała oddać do takiej renowacji.
evita

Postprzez Kila27 » Pn kwi 03, 2017 12:48 pm

Ja ogólnie kocham takie piękne, stare meble, ale trzeba też się liczyć z ceną... Drogie są takie odrestaurowane meble. Ja czasem na jakiś aukcjach wyszukuje starocie (ludzie czasem nie zdaja sobie sprawy z wartosci) i sama oddaje do renowacji. Jestem z Wawy i zawsze tutaj - http://www.antyki-bronisze.pl/usluga/Re ... -i-antykow oddaje. Dużo tańsza opcja ;)
Kila27

Postprzez ann78 » Cz kwi 20, 2017 1:47 pm

Też kocham takie meble. Są piękne i jeśli się o nie dba, to mogą nam posłużyć przez lata:) Osobiście znam odnawianie antyków gliwice Mają rękę do takich mebli i naprawdę z bardzo zapuszczonych potrafią zrobić cudeńka.
ann78

Postprzez wiolka111 » So cze 23, 2018 10:49 am

A myslałeś o odnawianiu obrazów? to również łatwe zadanie, a dobrze płatne gdy chcesz sprzedać taki obraz na Skup obrazów Zawsze to dodatkowe zajęcie,a ze skupu obrazów możesz dobrze zarobić :) też myślałam o takim dorabianiu, ale brakło by mi doby w dniu :)
wiolka111

Postprzez Bajgiel » Wt cze 26, 2018 11:35 am

Kupiłem opalarkę do drewna i sam odrestaurowuję stare meble.
Bajgiel

Postprzez Monsterek80 » N lip 01, 2018 10:00 pm

Przyłączę się do tematu, jaki może być koszt odnowienie 4 krzeseł (oczyszczenie ze starego lakieru, lakierowania, nowa gąbka plus materiał obiciowy)
Monsterek80

Powrót do Kącik taty