Wyszukiwanie zaawansowane »

Własny ogród

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Własny ogród

Postprzez adams320 » Cz kwi 26, 2018 2:23 pm

Tworzenie ogrodów, to spory kłopot. Chciałem mieć artystyczny ogród w którym mógłbym odpoczywać. Nie stac mnie na opiekowanie się, czy też projektowaniem ogrodu. W owym celu skorzystałem z usług profesjonalnej marki stawiającej ogrody. Profesjonalizm w podejściu do Odbiorcy, a po drugie czarująca realizacja przy przygotowywaniu ogrodu. W realizowaniu zieleńca wspomogła firma OgrodyPerspektywa
adams320

Re: Własny ogród

Postprzez Tofik » Pn kwi 30, 2018 3:00 pm

Ja też korzystam z pomocy specjalisty w tym zakresie, on zajmuje się drzewkami, trawą i skalniakiem :)
Tofik

Postprzez Shine » Wt maja 08, 2018 11:14 am

Warto pamiętać o tym, że ogród to także chwasty. Jak tu jednak zadbać by na trawniku takie chwasty się nie pojawiały? Mi udało się tutaj https://sklepdlaogrodu.pl/pl/Starane-Tr ... wniku.html znaleźć kilka fajnych produktów które pomogą mi w walce z tymi szkodnikami. Wy jak sobie z tym radzicie?
Shine

Postprzez lolalala » Wt maja 22, 2018 11:47 am

oh marzy mi się ogródek, co prawda warzywny, żeby nie tylko był ładny ale i był z tego pozytek :) przy moim drewnianym domku będzie wyglądać cudniee :))
lolalala

Postprzez Maciej.Scher » Wt maja 22, 2018 12:05 pm

W kwestii aranżacji przestrzeni w ogrodzie, miałem ostatnio okazję skorzystać z usług fachowego elektryka - firmy Gdur.
Dzieki ich pomocy udało się nie tylko naprawić instalacje elektryczną w domu, ale także zadbać o oświetlenie ogrodu.

Duża posiadłość jest wymagająca i dobrze jest zainwestować w oświetlenie, które zapewni domownikom lepszy komfort i poczucie bezpieczeństwa. ;)

Jeśli chcecie skorzystać z usług dobrego elektryka to polecam Gdur: http://www.gdur.pl/instalacje-elektryczne/
Maciej.Scher

Postprzez Luna077 » Pt maja 25, 2018 7:42 pm

Własny ogród to chyba marzenie większości z nas. Fajnie mieć taki swój mały azyl gdzie można sie zrelaksować i odpocząć. Do tego warto również do ogrodu zakupić coś dla dzieci - https://www.sportking.pl. Fajne zabawki ogrodowe sprawią, że dzieci przestaną być takimi domatorami i chętniej będą przebywały na świeżym powietrzu.
Luna077

Postprzez Ajlar » So maja 26, 2018 8:47 pm

Tofik napisał(a):Ja też korzystam z pomocy specjalisty w tym zakresie, on zajmuje się drzewkami, trawą i skalniakiem :)

A ja ogród urządzałam sama. Zrobienie skalniaka nie jest jakimś wielkim problemem. Zamówiłam od firmy ogrodniczej rośliny na skalniak oraz kamień ozdobny i w sumie w ciągu dwóch dni zrobiłam piękną aranżację. Sporo przydatnych informacji znalazłam w sieci. Teraz nawet na YT można znaleźć szczegółową instrukcję jak krok po kroku zrobić skalniak w ogrodzie i nie tylko.
Ajlar

Postprzez Madameadame2 » Cz maja 31, 2018 9:49 am

Jeżeli lubicie prace ogrodowe zajrzyjcie na blog https://www.gardenowo.pl/blog/jakie-ros ... my-w-maju/ Ja dzięki niemu dowiedziałam się jakie rośliny najlepiej sadzić w maju. Jest tam sporo praktycznych informacji ogrodniczych
Madameadame2

Postprzez gabigaba » Pn cze 04, 2018 8:21 am

sporo tu informacji i inspiracji super ! własnie się zabieram za modernizacje swojego ogródka, może akurat coś się trafi. Szczególnie podoba mi się opcja z kamieniem dekoracyjnym, teraz taka moda chyba :D
gabigaba

Postprzez leborski13 » Wt cze 05, 2018 12:30 pm

Mam nadzieje, że uda mi się kiedyś mieć swój własny ogródek. Gdzie będę mógł wydzielić strefę rekreacyjno - grillową, ale i warzywniak. Posadzić troszkę drzewek przy okazji. Marzę o tym.
leborski13

Następna strona

Powrót do Kącik taty