Wyszukiwanie zaawansowane »

Poszukuje programu dla księgowej

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Poszukuje programu dla księgowej

Postprzez Tuszkio » Pt wrz 14, 2018 1:13 pm

Hej, znacie może jakiś fajny program dla kancelarii prawnych? W tej chwili pracuje na Rachmistrzu nexo ale nie jestem z niego zadowolona. Możecie mi coś polecić?
Ostatnio edytowano Śr wrz 19, 2018 2:26 pm przez Tuszkio, łącznie edytowano 1 raz
Tuszkio

Re: Poszukuje programu dla księgowej

Postprzez Okorod » Pt wrz 14, 2018 1:58 pm

Przydatne informacje! Dzięki wielkie! Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)
(...) rządzący czerpią satysfakcję ze sprowadzania ustaw do roli politycznej plasteliny. (...).
Okorod

Postprzez letter11 » Pt wrz 14, 2018 3:14 pm

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. To nie moja dziedzina wiedzy.
[...] nieopowiedzianych wspomnień nie sposób wymazać, niektóre nie zasługują na to, by o nich mówić.
letter11

Postprzez Katrin123 » Śr paź 03, 2018 12:02 pm

A słyszeliście może o tym, że na oprogramowanie można dostać dotację z UE? jeżeli nie wierzycie - poczytajcie tu o dofinansowaniach na informatyzację przedsiębiorstw- być może temat okaże się dla Was przydatny. Pozdrawiam.
Katrin123

Postprzez vicia » Pn paź 29, 2018 11:38 am

Możesz sobie jeszcze sprawdzić inne rozwiązania, typu system ERP, gdzie masz księgowość w optimie, a to możesz sobie od razu zintegrować z rozwiązaniami klasy DMS. Zobacz w wolnej chwili jak to wygląda, możesz umówić się na prezentację, to wtedy pokażą jak działa oprogramowanie pod kątem Twojej firmy.
vicia

Postprzez Karina87 » Pn paź 29, 2018 5:54 pm

Według mnie, przyda wam się narzędzie do samodzielnego prowadzenia firmy. Takie narzędzia znajdziecie na stronie https://wfirma.pl/ , według mnie są to intuicyjne narzędzia, które pozwolą na szybkie i sprawne działanie Twojej firmy. Będziecie z takich udogodnień bardzo zadowoleni :)
Karina87

Powrót do Kącik taty