Wyszukiwanie zaawansowane »

osprzęt elektryczny

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

osprzęt elektryczny

Postprzez NataliaZdroj » Pt lis 02, 2018 10:18 am

Witam , musiałęm wymienic ostatnio kilka żarówek w domu, i znajomy mi polecał zakupić z www.elektryk-hurt.pl/
mają bardzo szeroki wybór i bardzo atrakcyjne ceny, polecam
NataliaZdroj

Re: osprzęt elektryczny

Postprzez light12 » Śr lis 07, 2018 11:35 am

Oświetlenie do swojego domu kupowałem również w sklepie internetowym nazywa się Żarówka LED. Pomogli mi wybrać praktycznie całe oświetlenie oraz niezbędne akcesoria czyli zasilacze, sterowniki i złączki do taśmy led. Polecam ten sklep ze względu na bardzo duży wybór rozwiązań świetlnych.
light12

Postprzez monikabert90 » Pn lis 12, 2018 11:53 am

Ja w przypadku jakichkolwiek prac związanych z elektryką wolę zlecić do fachowcom. Jak widać na stronie https://wroclaw-elektryk.pl/cennik/ montaż osprzętu elektrycznego przez profesjonalna firmę wcale dużo nie kosztuje, a przynajmniej jest bezpieczniej :) To jest akurat strona elektryka z Wrocławia, którego zawsze wzywam kiedy potrzebuję tego rodzaju pomocy ;) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, więc polecam ;)
monikabert90

Postprzez boddekk » Śr lis 28, 2018 10:46 am

Właśnie – najpierw trzeba poszukać fachowca, a potem sprzętu. Druga sprawa to plan tego, co dokładnie chcemy. W meskon.pl jest sporo materiałów elektrycznych w dobrej cenie. Wymieniając całą instalację trzeba szukać tanich hurtowni, bo pomiędzy jedną a drugą jest czasem spora różnica cenowa.
boddekk

Postprzez wiolka111 » Cz sty 17, 2019 4:41 pm

Jak chodzi o wszystko co zwiazane z elektryką to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma http://www.schneider-electric.pl/pl/ znajdziesz tutaj bardzo atrakcyjne oferty odnośnie elektryki jak i wykończenia wnetrza w sposób profesjonalny. Na pewno spodoba Ci sie ich oferta.
wiolka111

Postprzez jaskowice1 » Pn sty 21, 2019 12:36 pm

Nie mam wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę niestety w stanie pomóc.
Historia jest siłą. Historię nie tylko stanowią wiarogodne zbiorowiska nagich faktów ale i pojęcia, jakie naród o swej własnej wyrabia historii.
jaskowice1

Powrót do Kącik taty