Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont mieszkania.

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Remont mieszkania.

Postprzez hogan » Śr kwi 17, 2019 10:14 am

W Agata Meble można kupić meble i wyposażenie na dogodne nieoprocentowane raty. Moim zdaniem bez sensu jest szukać pożyczek, jak wszystko można załatwić wygodnie w sklepie.
hogan

Postprzez olecik » Pt kwi 19, 2019 1:03 pm

Temat pożyczek jest bardzo skomplikowany. Wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualna sprawa.
Rzeczy zmieniają sens i człowiek zdolny jest popełnić najgorsze szaleństwa i w jednej chwili schrzanić sobie życie na amen.
olecik

Postprzez jjusti18 » Cz kwi 25, 2019 6:05 pm

Remont jest zawsze potrzebny, jeżeli nasz dom czy mieszkanie ma wyglądać estetycznie. A co planujesz wyremontować? Bo ja przykładowo tym roku planuje wyremontować korytarz i pomyślałam sobie, że przykładowo kupie do niego płytki tego typu https://www.paste-group.pl/news/tonino- ... aste-group . Ponoć ta marka jest najlepsza.
jjusti18

Postprzez Julka12 » Pt kwi 26, 2019 10:03 am

Wydaje mi się, że remontując mieszkaniu czy dom powinniście przede wszystkim skorzystać z usług specjalistów. Jeżeli macie jakikolwiek problem z elektryką to udajcie się do osoby jaką jest elektryk z krakowa Pamiętajcie, żeby nie zajmować się takimi sprawami samodzielnie. Aby to robić musielibyście mieć odpowiednią i specjalistyczną wiedzę na ten temat.
Julka12

Postprzez wyszynski50 » Pt kwi 26, 2019 12:26 pm

Teraz znowu zaczyna się sezon remontowy. Już to jest chyba tradycją. Bierze się urlop w pracy, tylko po to aby zrobić remont w domu.
wyszynski50

Postprzez KlaraDr » So kwi 27, 2019 11:09 am

To jest niestety przykre, że ludzie własnie biorą urlop po to by zrobić remont.A co dokładnie będziecie remontować? ja będe remontowała kuchnię i myślę czy na jednej ścianie nie zrobić paneli 3d http://panels3d.eu
KlaraDr

Postprzez jovita » Śr maja 08, 2019 10:05 pm

Staramy się z męzem sami ogarniać naprawy w domu, warto było kupić trochę elektronarzędzi ryobi, bo nie raz ię przydają. Teraz przerabiamy trochę balkon, kupilam takie wiszące donice i ozdobne haki i facet wczoraj wkręcał, jak się ma wiertarkę z udarem to takie zabawy idą blyskawicznie.
jovita

Postprzez Strelka » Pt maja 17, 2019 11:05 am

Raz na jakiś czas na pewno taki remont się przyda :) Co do tego to warto zapoznać się tu z propozycjami od firmy https://krzemien.com.pl Jeżeli będziecie zabierać się za remont łazienki to w tym miejscu znajdziecie umywalki na wymiar, wanny, brodziki i inne elementy wyposażenia do łazienki
Strelka

Postprzez grzesiek1611 » Pn maja 20, 2019 1:32 am

Warto najpierw poszukać czegoś w necie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Nigdy nie osądzaj ludzi według opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom.
grzesiek1611

Postprzez lilka91 » Pt maja 31, 2019 5:11 pm

Nas dopiero czeka remont mieszkania i powoli zaczynam się denerwować. Nie jestem fanką remontów i jeśli mogę to ich unikam. Niestety tym razem remont jest konieczny. Powiedzcie mi jakie opaski zaciskowe na rury będą najlepsze? Szukałam u nas w sklepach ale nic porządnego nie znalazłam. Myślę o zamówieniu opasek z http://norsteel.pl/opaski-zaciskowe-oetiker/ Ktoś z was ich używał?
lilka91

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty