Wyszukiwanie zaawansowane »

Remont mieszkania.

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Remont mieszkania.

Postprzez michalus555 » Cz paź 10, 2019 9:27 pm

michalus555

Postprzez kebzun » Śr paź 23, 2019 9:38 am

Pod wynajem postanowiłem wyremontować mieszkanie wszystkie okucia budowlane, które się dało powymieniałem, kupiłem je w sklepie https://sklep.kaprys-met.pl/ są super jakości i cenowo także zadowalają
kebzun

Postprzez zapka » Śr paź 23, 2019 10:30 am

To zależy od możliwości finansowych. Nam się udało zrobić remont bez pożyczki/kredytu, ale mocno to rozważaliśmy. Część sprzętów wzięliśmy na rato 0%, za część produktów płaciliśmy kartą kredytową, więc w rzeczywistości są to zakupy na kredyt ;) Trochę pieniędzy poszło na materiały.. nawet nie spodziewaliśmy się, że tynki cementowo-wapienne wewnętrzne będą tak potrzebne, sporo kosztowała nas też podłoga. Wszystko zależy od zakresu remontu ;)
zapka

Postprzez Greysowa » Śr paź 23, 2019 8:22 pm

A co konkretnie chcecie zrobić? Jeżeli zabieracie się za remont łazienki to myślę, że oferta od https://krzemien.com.pl powinna wam się przydać. Ja znalazłam tu kompleksowe wyposażenie do tych pomieszczeń, bedziecie mogli liczyć tu na armaturę i komplety łazienkowe.
Greysowa

Postprzez malinkaaa89 » N paź 27, 2019 8:43 am

Planuje remont, ale mały, ograniczający się w zasadzie do wymiany grzejników i pomalowania ścian. 2 lata temu dom przechodził generalny remont, ale niestety nikt wtedy nie pomysłał o wymianie grzejników i dlatego po 2 latach muszę ponownie znieść życie w pyle, kurzu itp. Bardzo podobają mi się grzejniki ozdobne z oferty Mat-Dom, ale nigdy nie robiłam tam zakupów i trochę się obawiam. Może któraś z Was coś tam kupowała lub zna kogoś kto to robił?
malinkaaa89

Postprzez Jarreczek1 » N paź 27, 2019 11:32 pm

Raczej nie ufam takim firmom
Jarreczek1

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty