Wyszukiwanie zaawansowane »

Smart Kid Belt pas

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Smart Kid Belt pas

Postprzez redcard » Pn lip 01, 2019 8:44 pm

Mirage napisał(a):Pasy? Może dla starszych dzieci, ale zdecydowanie wolę jednak korzystać z fotelików, są bezpieczniejsze. Poza tym warto szukać opinii, a według przeprowadzonych badań, Smart Kid Belt nie spełnia norm bezpieczeństwa, w razie wypadku twoje dziecko zginie ;)

gdzie niby widzialas te badania? pasy maja wszystkie atesty i certyfikaty. byly badane przez dwie niezalezne firmy certyfikujace, testy z PIMOT są nawet dostepne na ich stronie i na yt, wszystko jest zgodne, bezpieczne i dopuszczone po badaniach z najwyzsza starannoscia
redcard

Postprzez czikita » Wt lip 02, 2019 9:42 am

Mirage napisał(a):Pasy? Może dla starszych dzieci, ale zdecydowanie wolę jednak korzystać z fotelików, są bezpieczniejsze. Poza tym warto szukać opinii, a według przeprowadzonych badań, Smart Kid Belt nie spełnia norm bezpieczeństwa, w razie wypadku twoje dziecko zginie ;)

haha jestem bardzo ciekawa skąd te badania. Bo jakoś wszystkie testy pokazują ze SKB ma niskie przeciążanie w okolicach 32-40G
czikita

Postprzez michalus555 » Śr paź 09, 2019 7:57 pm

michalus555

Postprzez daisyy » Wt paź 22, 2019 8:07 am

Na tej stronie znalazłam filmik z testami tych pasów http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... owych.html jak dla mnie są przekonujące.
daisyy

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty