Strona 1 z 2

szkolenie ogólne

PostNapisane: Pt mar 01, 2019 12:45 pm
przez NataliaZdroj
Głównym celem szkoleń BHP w Warszawie tworzonych przez naszą firmę jest wpojenie pracownikowi wszystkich zasad związanych z bezpieczeństwem w miejscu pracy oraz zminimalizowanie ewentualnych zagrożeń związanych z jej wykonywaniem. http://www.qualius.eu/pl/bhp/

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Cz mar 14, 2019 3:18 pm
przez Julka12
Ja byłam w swoim życiu już na kilku szkoleniach BHP. Na każdym bardzo mi się podobało i z każdego wyciągnęłam wiele nowych i przydatnych informacji. Musicie zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, dlatego koniecznie powinniście zorganizować szkolenie i kurs PPOŻ oraz BHP. Na stronie http://bhpmasters.pl/?szkolenia-i-kurs- ... p-torun,28 znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Śr mar 27, 2019 2:18 pm
przez amelia799
Takie szkolenia okresowe są wykonywane co kilka lat (w zależności w jakiej branży pracujemy). Sama ostatnio uczestniczyłam w szkoleniu BHP i na prawdę wiele nowego z niego wyniosłam. Wszystko zależy kto dane szkolenie prowadzi, gdyż czasami siedzi się bo trzeba, a czasami dowiedzieć się można na prawdę wielu informacji.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Pt mar 29, 2019 7:43 pm
przez Martazosiedla
Nie mam pojęcia czy jest to szkolenie z kategorii "ogólne", ale polecam wszystkim. Zwłaszcza pracującym mamom przyda się kurs https://leadership-center.pl/zarzadzanie-czasem/ . Tylko zobaczcie na stronie czego nauczycie się podczas tego spotkania. Jak dla mnie mimo, że jest to szkolenie biznesowe, to doskonale wiedza w nim zawarta pasuje do naszego codziennego życia.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: N kwi 07, 2019 9:09 am
przez Dawidek3584
Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak szkolenie ogólne i po prostu chodziło, żeby ogólnie o tym tutaj porozmawiać. A naprawdę jest o czym! Ja uwielbiam jeździć na różne kursy itp., żeby się dokształcać. Jakiś czas temu skończyłem szkolenie dla księgowych w http://www.cedoz.pl/. To było chyba najlepsze szkolenie w jakim dane mi było uczestniczyć. Naprawdę warto się tym zainteresować :)

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Pn kwi 08, 2019 5:54 pm
przez Rosegal
Szkolenie ogólne? Nie bardzo wiem jakie to. Ogólnie to możemy sobie przy kawie porozmawiać ;) Gdybyście jednak szukali czegoś mniej ogólnego a bardziej w temacie sprzedaży to polecam Wam firmę TG training https://www.tgtraining.pl/sprzedaz-od-a-do-z/ Mają naprawdę świetne odejście uczące praktyki. Szkolenia są tak skonstruowane, by po jego ukończeniu można było wprowadzać w czyn to, czego się nauczyliście.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Cz kwi 11, 2019 9:43 pm
przez weronika23
Też nie wiem co to za kurs. Ja teraz robię sobie kurs trenera personalnego Kraków. Bo w sumie jest to bardzo zarobkowy zawód, nawet ekscytujący. No ale trzeba lubić sport.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Pn cze 24, 2019 7:30 am
przez monikabert90
Oczywiście w każdej firmie bez wyjątku powinny zostać przeprowadzone profesjonalne szkolenia BHP Poznań oferuje wiele firm, które takie szkolenia przeprowadzają. Dzięki nim pracownicy poznają zasady bezpieczeństwa i higieny pracy i dowiedzą się, jak postępować w trudnych, zagrażających zdrowiu czy życiu sytuacjach, a także co robić, aby do nich nie dopuścić. Taka wiedza na pewno będzie przydatna i pozwoli zapobiec wypadkom w pracy.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Wt lip 23, 2019 6:03 pm
przez Ksenada
Jak już przeszkolisz się zakresu bezpieczeństwa pracy to zapoznaj się z ofertą tego sklepu https://prosave.pl/ który sprzedaje wszelkie produkty ochronne tego typu. Mają atrakcyjne ceny oraz darmową wysyłkę więc warto korzystać z ich oferty. O BHP na w miejscu pracy należy dbać i przestrzegać bo skutki zaniedbań są zazwyczaj tragiczne.

Re: szkolenie ogólne

PostNapisane: Śr lip 24, 2019 11:35 am
przez jjusti18
A ja szukam dobrych szkoleń dla stomatologów. Zastanawiam się nad propozycją firmy https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ . Widziałam, że oferują tam różne dobre kursy z różnych zakresów, przykładowo szkolenia protetyka. Wydaje mi się, że będzie można naprawdę tam sporo się nauczyć i to nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie.