Wyszukiwanie zaawansowane »

Doładunek

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Doładunek

Postprzez stasiakit » Pn cze 10, 2019 12:52 pm

Witam. Może nie jest to typowo biznesowe forum, ale cóż - nigdzie indziej nie mam konta. Otóż mój facet od jakiegoś czasu odnotowuje wzrost sprzedaży w firmie i udaje mu się całkiem nieźle utrzymać na powierzchni. Dostał jakiś czas temu propozycję, by rozwinąć sprzedaż o Irlandię i Anglię, ale musiałby na przykład w Dublinie mieć swój magazyn i transport logistyczny. Czy wiecie, jak mamy to załatwić? A może na początek firma zewnętrzna mogłaby się tym zająć?
stasiakit

Re: Doładunek

Postprzez Kamila75 » Pt cze 14, 2019 1:51 pm

Tak, na początek możecie zamówić usługi doładunkowe, bo wyjdą taniej i tak wysyłać drobne paczki, ale jeśli niestety macie zamiar wysyłać cale palety i inne większe towary, to zdecydowanie konieczne jest zamówienie firmy zajmującej się tym na stałe. Są jednostki, które zajmą się nie tylko doładunkiem, ale i spedycją na terenie tych krajów. Albo też magazyn dla Was otworzą. Wystarczy w sieci poszukać namiarów.
Kamila75

Re: Doładunek

Postprzez radzia » Śr cze 19, 2019 4:37 pm

No właśnie ja też o czymś takim myślałam. W sumie firma nieduża, a przecież spedycja Międzynarodowa jest zawsze bardziej korzystna, Tylko ile mogą kosztować takie usługi? Nie macie może zorientowania w tym temacie? Na pewno będziecie pracować na fakturze, ja też, więc VAT będzie do zapłacenia jako że kupujemy usługę.No ale chyba mimo wszystko zyski będą dużo większe niż koszty, zgadzacie się ze mną?
radzia

Powrót do Kącik taty