Strona 1 z 1

Budowa domu

PostNapisane: Wt sie 13, 2019 12:03 pm
przez Martazosiedla
Jeżeli myślicie, o budowie domu, warto nie marnować czasu na szukanie i może skorzystajcie z bazy firm? Mi tak było najwygodniej dzięki https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-firm-budowlanych znalalałam firmę która wykończyła nam dom! Myślę że było warto :)

Re: Budowa domu

PostNapisane: Pt sie 16, 2019 8:54 am
przez Julka12
Jeżeli budujecie dom, to musicie sobie wszystko odpowiednio wcześnie przemyśleć. Wiem, że później bardzo ciężko jest cokolwiek osiągnąć. Ostatnio widziałam fajny schoemat schodowy i myślę, że coś takiego mogłoby Wam się przydać. Na oświetlenie naprawdę trzeba zwrócić uwagę.

Re: Budowa domu

PostNapisane: Wt paź 22, 2019 5:26 pm
przez ms27
Ja budowałem swój dom po kosztach rodzinnie. Dziś już w nim mieszkam . Wiem co mam i wiem że nie przepłaciłem
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PORÓWNAJ CENY OKIEN - http://twoje-okna.com
http://twoje-okna.com/slaskie/okna-zywiec - http://twoje-okna.com/slaskie/okna-bielsko-biala

Re: Budowa domu

PostNapisane: Cz maja 14, 2020 7:35 pm
przez monikabert90
My również planujemy budowę domu w przyszłym roku ;) Póki co zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego projektu. Ja cenię sobie z jednej strony prostotę, a z drugiej nowoczesność. Wydaje mi się, że projekt Hiacynt na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt idealnie te warunki spełnia ;) A Wam jak się pdooba?

Re: Budowa domu

PostNapisane: Pn maja 18, 2020 1:21 pm
przez Bozydar20
My już mamy dom wybudowany i zabieramy się za aranżację ogrodu. Z pewnością stanie tam palenisko takie jak tutaj: https://gotowanienapowietrzu.pl/paleniska/ Chcemy przesiadywać przy palenisku z przyjaciółmi i znajomymi rozmawiać, śmiejąc sie i bawiąc. Miło spędzać czas.

Re: Budowa domu

PostNapisane: Pn maja 18, 2020 1:31 pm
przez mleczko90
Przy budowie domu wazna jest izolacja i zastosowanie odpowiednich materiałów - równie ważny jest rzetelny sklep/dostawca i w tym przypadku polecam https://4insulation.pl/

Re: Budowa domu

PostNapisane: Wt maja 26, 2020 11:02 am
przez monikaq
Na pewno trzeba też pomyśleć o wszystkich pracach ziemnych. W tym celu przyda się Wam koparka. Dlatego warto się zainteresować ofertą firmy Warszawski Kopacz - wynajem i usługi koparką: https://warszawskikopacz.pl/.