Wyszukiwanie zaawansowane »

Dom - budowa krok po kroku.

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Dom - budowa krok po kroku.

Postprzez styczenluty » Wt sie 20, 2019 3:38 pm

Ogólny zarys pracy już mamy przygotowany. Pozostaje nam jedynie znalezienie osób, które zajmą się tworzeniem łazienki. Gorąca prośba do was - macie kogoś na polecenie, kto się tym zajmie?
styczenluty

Re: Dom - budowa krok po kroku.

Postprzez mamaasi » Śr sie 21, 2019 11:19 am

No wybór jest naprawdę teraz wśród materiałów budowlanych ogromny.
Zerknij sobie tu https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrau ... instalacje w tym sklepie znajdziesz chyba wszystko co może Ci być potrzebne.
Wybór tam jest ogromny i cenowo również to wygląda bardzo zachęcająco więc koniecznie sobie więcej o tym poczytaj.
mamaasi

Postprzez smile8 » Śr sie 21, 2019 3:44 pm

ze swojej strony polecam firme harimex - link do nich https://www.harimex.pl/ . po pierwsze solidnie wykonanie po drugie jakosc odpowiednia do ceny a po trzecie na prawde mozna wymyslic sobie co tylko czlowiek pragnie! :mrgreen: :mrgreen:
smile8

Postprzez styczenluty » Cz sie 22, 2019 12:09 pm

smile8 - powiedz coś więcej na ich temat. Potrzebuje informacji co do ceny, tego jaki typ łazienek robią i jakości ich usług. Nie chcę brać jakiegokolwiek kota w worku. ;)
styczenluty

Postprzez smile8 » Pt sie 23, 2019 12:02 pm

styczenluty napisał(a):smile8 - powiedz coś więcej na ich temat. Potrzebuje informacji co do ceny, tego jaki typ łazienek robią i jakości ich usług. Nie chcę brać jakiegokolwiek kota w worku. ;)

Na pewno robią wszystko zgodnie z wytycznymi, na czas i solidnie. Jak zrobisz u nich łazienkę, to masz problem z głowy an jakieś 10-15 lat ;) nie martwisz się zupełnie niczym. Mają ciekawe i nietuzinkowe podejście do aranżacji, cenią sobie bardzo mocno dopracowanie niemal każdego szczegółu.
smile8

Postprzez karol4437887 » Pn sie 26, 2019 5:57 am

Ostatnio trochę przez przypadek wpadłem na stronę internetową http://apartamentyidomy.pl/ . Na tej stronie znalazłem bardzo dużo bardzo ciekawych artykułów.
karol4437887

Postprzez styczenluty » Pn sie 26, 2019 7:42 pm

smile8 - dziękuje Ci za Twoją rekomendację. Na pewno wezmę ją pod uwagę, bo co jak co, ale wydaje mi się, że oni będą najodpowiedniejsi do tego typu roboty. Powiedz mi jeszcze, jakieś jeszcze masz wskazówki?
styczenluty

Postprzez Tomm » Pn sie 26, 2019 9:23 pm

forum jest od tego aby pomagać.
Tomm

Postprzez smile8 » Wt sie 27, 2019 12:57 pm

styczenluty napisał(a):smile8 - dziękuje Ci za Twoją rekomendację. Na pewno wezmę ją pod uwagę, bo co jak co, ale wydaje mi się, że oni będą najodpowiedniejsi do tego typu roboty. Powiedz mi jeszcze, jakieś jeszcze masz wskazówki?

Na pewno jedną - przygotuj nieco więcej pieniędzy, bo ich usługi do najtańszych nie należą ;) ale spokojnie, to nie będą jakieś miliony. Wszystko ustalicie wcześniej, aby móc działać na czystych i jasnych warunkach. Na pewno nie poczujesz się oszukana, bo wszystko będzie przedstawione wcześniej. Poza tym jednym - wszystko jest w ich rękach. Ty tylko obserwujesz spektakularne zmiany ;)
smile8

Postprzez styczenluty » Śr sie 28, 2019 8:10 pm

smile8 - dziękuje za wszystkie cenne rady raz jeszcze! Decyzja zapadła - postanowiliśmy zdecydować się na Harimex. Twoje zapewnienia oraz kilka innych opinii nas do tego zachęciło. :)
styczenluty

Następna strona

Powrót do Kącik taty