Wyszukiwanie zaawansowane »

zrób to sam!

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

zrób to sam!

Postprzez Atek » Cz wrz 12, 2019 9:26 am

Wasze kobiety też oczekują, że będziecie prawdziwymi złotymi rączkami i wszystko sami naprawicie, ulepszycie itd. ???
Ja niestety nie mam żadnych zdolności techniczno-manualnych, więc muszę zdawać się na pomoc fachowców. I mam wrażenie, że narzeczona w jakimś stopniu uważa mnie za nieudacznika... Na przykład ostatnio zamówiliśmy rzeźbione meble na zamówienie Pestka Meble i trzeba je było złożyć po dostarczeniu na miejsce. Ja wolałem zdać się na pomoc fachowców i nie ryzykować, że moje dwie lewe ręce coś popsują. A ona tak mnie spiorunowała wzrokiem :evil: ...
Ktoś ma podobnie :?:
Ostatnio edytowano Pn wrz 16, 2019 9:09 am przez Atek, łącznie edytowano 1 raz
Atek

Re: zrób to sam!

Postprzez Katrin123 » Cz wrz 12, 2019 9:30 am

Ojj bez przesady :) Ja tam wcale tego nie oczekuję :) Co prawda poprosiłam kiedyś mojego faceta, żeby zrobił mi biurko do gabinetu, ale szybko pokazał mi ofertę na tanie biurko narożne tego producenta, przekonując, że zakup wyjdzie taniej a roboty mu zaoszczędzi :)
Katrin123

Re: zrób to sam!

Postprzez Tomm » Pt wrz 13, 2019 3:53 pm

Zrób to sam, łatwo powiedzieć...Potrzeba umiejętności i narzędzi. Ewentualnie może facet dokształcić się w temacie. Taki konkretny przykład kliknij. Jeżeli jednak facet nie czuje tego, to nawet szczere chęci nie wystarczą, tak mi się wydaje :)
Tomm

Powrót do Kącik taty