Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki prezent dla mamy, od taty?

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Jaki prezent dla mamy, od taty?

Postprzez baambus » Cz kwi 04, 2019 5:37 pm

Oczywiście, że jakiś romantyczny wypad we dwójkę. Przykładowo do hotel warszawa . Moim zdaniem nie ma lepszego miejsca, jak romantyczny wypad w centrum stolicy naszego państwa.
baambus

Postprzez kajka » N kwi 28, 2019 9:56 am

Witam, pomysłów jest wiele, ale ja podsunęłam tacie pomysł na zakup dla mamy karnetu na zbiegi kosmetyczne, wiem jaka jest zapracowana i wiecznie nie ma czasu, tak więc jak już dostanie taki prezent to i mobilizacja powstanie na znalezienie chwili dla siebie, sama korzystałam w małej klinice z zabiegów i jestem bardzo zadowolona zresztą moje znajome oszalały ostatnio na punkcie bezinwazyjnego liftingu ciała bo daje takie efekty jak po operacji, tak więc mam nadzieję, że i moja mama pozytywnie się zakręci i zacznie robić coś dla siebie https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/
kajka

Postprzez esensja3 » Wt maja 07, 2019 10:19 am

Swojej mamie na dzień matki kupiłam lokosuszarkę babyliss as545e, wygląda super i ma dużo przydatnych funkcji i końcówek. Można nią wstępnie podsuszyć włosy, nadać im objętości, wyprostować. Taki sprzęcik mocno ułatwia układanie włosów, nie trzeba się bawić w zestaw szczotka plus suszarka, bo ma się to w jednym sprzęcie. Ten model ma jonizację, ekstra rzecz, dodatkowo nabłyszcza włosy.
esensja3

Postprzez jovita » Śr maja 08, 2019 2:03 pm

Może jakiś wspólny wyjazd?? Dużą bazę apartamentów ma https://www.sunandsnow.pl/, można znaleźć coś na romantyczny wypad nad morze, teraz nie ma jeszcze sezonu więc będzie spokojiej i można sobie pospacerować po plaży, pozwiedzać okolicę
jovita

Postprzez lobelia » Śr maja 15, 2019 9:27 pm

Świetny pomysł. Nawet nie trzeba od razu wykupić apartamentu, można kupić voucher podarunkowy i w dogodnym terminie coś u nich wybrać. Własnie taki bon kupiliśmy rodzicom na rocznicę.
lobelia

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty