Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki prezent dla mamy, od taty?

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Jaki prezent dla mamy, od taty?

Postprzez Wojto332 » Pt lip 21, 2017 1:07 pm

Tanie podróżowanie i weekend nad morzem to jest coś co kocham, nie mam stałego związku i jestem alternatywną osobą lubiąca podróżować po Polsce. Ostatnio szukałam idealnego kredytu który pozwoli mi na wyjazd, nie chciałam korzystać z chwilówek bo to duże oprocentowanie zabija wszystko... Dlatego zdecydowałam się na ofertę POŻYCZKA ONLINE Aasa Polska rewelacyjna firma, kredyt przez internet bez zaświadczeń decyzja w 15 min o przydzieleniu mi pożyczki, rewelacja ! Dzięki nim pojechałam w Polskie góry !
Wojto332

Postprzez Marzennal » Pt lip 21, 2017 9:37 pm

Biżuteria, kwiaty, torebka :) Albo coś bardziej osobistego, np. zdjęcia z najfajniejszymi wspólnymi chwilami? Na pewno nie polecam żadnych praktycznych rozwiązań. Osobiście nie cieszyłabym się z pięknych garnków czy patelni :)
Marzennal

Postprzez marra » N lip 23, 2017 10:54 am

Dobrą opcją na prezent dla rodziców, szczególnie jeżeli rocznica, albo urodziny są okrągłe jest wykupienie nawet krótkiego wyjazdu. Jednym z pomysłów może być na przykład rejs wakacyjny: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rejs-wakacyjny - już sama podróż promem jest na pewno sporą atrakcją, a do tego na pokładzie jest sporo zorganizowanych rozrywek w których można wziąć udział i miło spędzić czas.
marra

Postprzez Niecny186 » Wt lip 25, 2017 7:44 am

A ja bym powiedział że coś jak najbardziej osobistego bo w końcu to małżeństwo :).

Postprzez Kornwall » Wt lip 25, 2017 4:26 pm

Wydaje mi się, że odpowiednim prezentem dla takiej bliskiej osoby byłaby np. jakaś biżuteria. Szczególnie sprawdzony pomysł na specjalną okazję.

https://labhome.pl/
Kornwall

Postprzez antekwnuk » Śr lip 26, 2017 12:18 pm

Z żoną nigdy nie dajemy sobie prezentów. Jak są jakieś nasze święta, wyjeżdżamy na weekend za miasto do SPA. W natłoku obowiązków związanych z pracą i życiem codziennym, taki wyjazd to istna oaza spokoju, komfortu i rozluźnienia.
antekwnuk

Postprzez Anna213 » Cz lip 27, 2017 1:02 pm

Może dobra książka. Polecam Kroniki Nicci Terry Goodkind.
Anna213

Postprzez Atamara » Pt lip 28, 2017 9:08 am

A może wspólny wyjazd do SPA w Kazimierzu Dolnym? Zerknij na ofertę pakietów dla dwojga w hotelu Villa Bohema. To idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. W hotelu dostępny jest także basen w cenie noclegu. Myślę, że to świetny pomysł na prezent.
Atamara

Postprzez kalinka1 » Pn lip 31, 2017 9:23 pm

Dla mamy fajnie by było podarować coś co przyda się jej w codziennych obowiązkach . To zawsze są trafione prezenty :) Pomyśl nad taką suszarką na pranie https://www.leifheitsklep.pl/linomatic . Moja mama była bardzo zadowolona , więc myślę , że twoja również będzie :)
kalinka1

Postprzez Testamentowy892 » Pt sie 04, 2017 10:39 am

Cóż, zależy w sumie od preferencji, kwestia na tyle indywidualna że często lepiej samemu się zastanowić co się woli a nie pytać innych. Bo co z tego że ktoś nam powie że to jest lepsze dla niego jeśli dla nas będzie gorsze.
Ostatnio edytowano Śr gru 05, 2018 5:46 pm przez Testamentowy892, łącznie edytowano 1 raz
Testamentowy892

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik taty