Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki prezent dla mamy, od taty?

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: Jaki prezent dla mamy, od taty?

Postprzez Alisja » Pt sie 04, 2017 11:02 am

A to zależy na jaką okazję. Ja na przykład otrzymałam od męża ostatnio na 10. rocznicę ślubu pierścionek z brylantem. Prezent na pierwszy rzut oka banalny, ale wiem, że musiał się na niego sporo wykosztować. Sprawdziłam bowiem potem takie pierścionki w necie - https://aclari.pl/pierscionki/ i wychodzi na to, że musiały kosztować przynajmniej 1500 zł. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że Marka stać na taki gest, ale tym bardziej byłam pozytywnie zaskoczona. Wierzcie mi panowie, że czasem warto swoją ukochaną zaskoczyć, dzięki temu bardziej Was doceni :D.
Alisja

Postprzez natanbraz » Wt sie 08, 2017 12:03 pm

Moim skromnym zdaniem to kobiecie zawsze najlepiej prezentować bieliznę. Ekskluzywną i luksusową oczywiście. Ja swojej ostatnio na rocznicę ślubu kupiłem w komplecie, i tak jej się spodobało, że domówiła jeszcze parę fajnych z tego sklepu.
natanbraz

Postprzez bubaa » Śr sie 09, 2017 6:41 pm

Tata powinien zabrać mamę do SPA, zdecydowanie :) Podrzuć mu ofertę Rezydencji Luxury Hotel z Piekar Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/strefa-relaksu. Nocleg w luksusowych apartamentach, smaczna kuchnia a do tego relaks w SPA - jacuzzi, sauny czy grota solna. Myślę, że mama byłaby zachwycona :)
bubaa

Postprzez Polya1982 » Śr sie 09, 2017 7:56 pm

Według mnie świetnym prezentem będzie taka książka: http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html?%20%20%20%20www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno. Znajdzie w niej dużo porad w zakresie psychologii i medycyny czy dietetyki, które podpowiedzą co robić, żeby mieć większą satysfakcję z własnego życia. Dzięki niej mama zyska większą radość z życia, co z pewnością będzie dla niej największym prezentem. Potem każde z Was również może taką książkę przeczytać i również zyskać wiele na poradach w niej zawartych.
Polya1982

Postprzez Camille » Pt sie 18, 2017 7:09 pm

Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz na ten cel. Jak dla mnie, to ciekawą opcją będzie hotel spa mazury, rodzice będą mogli sobie w końcu konkretnie odpocząć i zrelaksować przy różnych atrakcjach hotelowych.
Camille

Postprzez Jozefina275 » N sie 20, 2017 9:20 am

Zdecydowanie coś bardzo indywidualnego bo inaczej to kompletnie traci jakikolwiek sens.

Postprzez Luiza922 » N sie 20, 2017 5:35 pm

Zazwyczaj najpierw najlepiej by było przejrzeć sobie na spokojnie jakieś internetowe rankingi czy coś takiego. Wtedy mamy jakąś tam wiedzę zanim spytamy tutaj :P. A czasem rozwiążemy w ten sposób dylemat/problem zanim w ogóle wejdziemy na forum.

Postprzez Jaroslaw627 » Pn sie 21, 2017 11:51 am

Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno :P.

Postprzez Filomena889 » Cz sie 24, 2017 5:33 pm

Przejrzyj po prostu jakieś toplisty najlepszych prezentów i tyle. Wybór jest obecnie gigantyczny więc raczej problem będzie leżał w tym nie żeby coś znaleźć tylko co z tych znalezionych wybrać ^^.

Postprzez maminka87 » Pt sie 25, 2017 10:31 am

ja na 30lecie moich rodziców planuję wysłac ich do nowego hotelu w Szczecinie, niedługo planują otwarcie. Wiecie zamówić wszystko na wypasie, spa, masaże, super kolacja ze świecami :) Co do samego hotelu to będzie na słowackiego i nazywa sie grand park hotel, 4 gwiazdkowy więc zapowiada sie niezła zabawa :)
maminka87

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik taty