Wyszukiwanie zaawansowane »

W wolnej chwili

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

W wolnej chwili

Postprzez kuleczka21 » Wt paź 29, 2013 2:40 pm

Jak spędzacie czas bez dzieci?
Ja z braku czasu i motywacji zazwyczaj przy komputerze. Dla relaksu gram sobie np. w gry online. Ostatnio pochłonęło mnie np. battlefield play4free. Naprawdę dobrze zrobiona strzelanka. I pewnie bardziej zainteresuje tatusiów niż mamy, dlatego piszę tu ;)
Możecie polecić coś jeszcze?
kuleczka21

Re: W wolnej chwili

Postprzez Lordzik » Śr lis 06, 2013 9:00 am

Wolnego czasu to jak na lekarstwo, ale jak już to też siadam do kompa. Tyle, że ja wole gry typu need for speed.
Lordzik

Postprzez 62miko » Wt maja 06, 2014 11:06 am

ja wcale nie gram. szkoda czasu
62miko

Postprzez lilka91 » Wt maja 06, 2014 11:08 am

Ja też unikam gier. Za bardzo wciągają a ja i tak mam mało czasu dla siebie i szkoda mi go na gry:) Za to mój mąż lubi grać w wolnej chwili. Ostatnio znalazł jakąś grę na http://dogry.pl/command-and-conquer-tiberium-alliances w której walczy się z innymi graczami. Nie wiem czy już w nią grał ale pewnie w najbliższym czasie się dowiem:P Czasami mam ochotę wyrzucić mu ten komputer przez okno:)
lilka91

Postprzez mixturka » Pn maja 12, 2014 11:56 am

Jeszcze nie mam dzieci, a czas wolny spędzam w bardzo różny sposób, czasem z mężem, czasem osobno, każde z nas ma wiele pasji, więc na nudę nie narzekamy :)
mixturka

Postprzez Kucharz » Wt maja 13, 2014 8:58 am

Korzystajcie więc z tego, bo później rozwijanie pasji będzie dla Was dobrem luksusowym... :D.
Kucharz

Postprzez rena » Śr lip 09, 2014 4:55 pm

A nasza rodzinka nie angażuje się w gry komputerowe ,wolimy składać modele statków ,samolotów.Nasi synowie bardzo uwielbiają .Ostatnio szukałam lupy dzięki której doskonale zamocujemy małe elementy.Na tego typu stronach znalazłam odpowiednią http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html myślę że warto zadbać o ich rozwój intelektualny.
rena

Postprzez sabinaxx » Pt lip 11, 2014 2:51 pm

Mój mąż zajął się sadownictwem i postanowił zasadzić w szklarniach oliwki. Dzięki transportowi http://www.transportgrecja.pl/oferta.php na linii Polska-Grecja- Polska przywiózł sobie sadzonki, a ja parę ciekawych rzeczy do domu i ogrodu.
sabinaxx

Postprzez Bartniczka » Pt sie 01, 2014 8:36 am

A my na przykład nie stronimy od gier komputerowych - może być to naprawdę fajny sposób spędzenia wolnego czasu. Swoimi dzieciom również nie zakazuję ( oczywiście w granicach rozsądku ) czasami sobie pograć ponieważ jest wiele rożnych fajnych edukacyjnych gierek na przykład na tablety takich jak na przykład:
lokomotywa
howling mouse
Zresztą warto jest sobie tutaj poczytać jakie fajne gry na androida są do ściągnięcia: http://yourapps.info/fajne-gry-na-androida
Bartniczka

Postprzez gorskip89 » Pn sie 11, 2014 2:28 pm

Oj bardzo mało tego wolnego czasu ostatnio...
Uwielbiam jeździć na rowerze, ale niestety mogę sobie na to pozwolić jedynie późnym wieczorem jak dzieciaki pousypiane.
Bezpieczne i łatwe w montażu daszki szklane nad drzwi wejściowe.
gorskip89

Następna strona

Powrót do Kącik taty