Wyszukiwanie zaawansowane »

W wolnej chwili

Męskie sprawy, czyli świat widziany okiem naszych mężczyzn.
Tutaj zapraszamy głównie panów

Re: W wolnej chwili

Postprzez Moniq94 » Cz wrz 27, 2018 12:43 pm

W wolnej chwili mam czas na moje hobby czyli airsoft. Dla osób niewtajemniczonych, mogę uprościć to do posiadania replik broni na kulki. Kupuję sobie różne repliki, które następnie służą mi podczas strzelanek z przyjaciółmi. Oczywiście to duże uproszeczenie, airsoft to coś więcej niż po prostu broń na kulki. Zobaczcie sobie jak wyglądają takie repliki https://gunfire.com/pl/menu/repliki-airsoft-366.html. Znajdziesz tutaj broń na kulki oraz inne bajery.
Moniq94

Postprzez Ciezar00fka » N wrz 30, 2018 1:39 pm

A my ostatnio postanowilismy sobie wspolnie rodzinne sprawic drona! Tyle przyjaciol i znajomych wokol ma swoje drony, wiec co - my nie mozemy byc przeciez gorsi, prawda? No to co - szukaj dron - ale jaki? Trafilismy na sklep ModelMotor - ufff doradzili nam w wyborze pierwszego drona, na co zwrocic uwage, co jest potrzebne a co nie (kamera = tak!!). Dron juz jest z nami i zaliczylismy pierwszy wypad poza miasto na dziewicze nim latanie!
Ciezar00fka

Postprzez Foltest » N wrz 30, 2018 2:32 pm

ja lubię czytać klasykę, teraz czytam "Hrabię Monte Cristo" Aleksanda Dumasa :)
Foltest

Postprzez Paulinka89 » Wt paź 02, 2018 12:20 pm

Ja ostatnio przeglądając w wolnej chwili internet trafiłam na stronę https://leadership-center.pl/2018/07/pulapki-ambicji/ Część pracowników jest świetna w zajmowaniu się różnorodnymi zadaniami. Jednak taka praca nie pozwala wyspecjalizowania się i pogłębiania wiedzy. Problem pojawia się, kiedy taka osoba chce rozpocząć pracę w dużej korporacji, gdzie podziały między poszczególnymi obszarami są dużo wyraźniejsze i wymagają dokładniejszej znajomości tematu. Dlatego taki kandydat może mieć trudności w otrzymaniu upragnionej pracy.
Paulinka89

Postprzez nobel4 » Śr paź 03, 2018 10:43 am

Wolna chwila. Kiedy było coś takiego, że można było usiąść na spokojnie przed telewizorem i obejrzeć film od A do Z? Kiedy ja się pytam? Na studiach. Teraz rodzina i dzieci przeszkadzają. Ale z drugiej strony to skarby dzięki którym świat jest lepszy.
nobel4

Postprzez flipsky » Śr paź 03, 2018 1:29 pm

Wolę gry strategiczne. Od dwóhc lat gram w Pokemon Go i od jakiegoś czasu w City Island 3. Kompletuję teraz gry z serji The Settlers.
flipsky

Postprzez matekmalina » Cz paź 04, 2018 9:24 am

Wolna chwila to nic innego jak czas dla rodziny. Nie robię nadgodzin. Nie chodzę bez sensu po mieście, po prostu wracam do rodziny i z rodziną planuję dalszą część dnia.
matekmalina

Postprzez grzesia12 » Śr paź 10, 2018 11:27 pm

W wolnej chwili można pograć w gry. Ciekawą opcją jest Nintendo Switch. Ostatnio będąc w sklepie bardzo mnie zainteresował ten sprzęt i kupiłam dla swojego syna. Szczegółowe informacje o tym możecie znaleźć pod linkiem https://www.nintendoswitch.pl/. Warto sprawdzić :)
grzesia12

Postprzez Payleven3 » Wt paź 16, 2018 11:49 am

Warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę dobre wyjście.
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać – Marek Aureliusz
Payleven3

Postprzez light12 » Cz lis 15, 2018 10:09 am

W wolnej chwili zajmuje się tworzeniem prostych konstrukcji przy pomocy minikomputera. Jak na swój krótki staż z programowanie muszę przyznać, że idzie mi to całkiem nieźle. Planuje już nawet zakup dodatkowych elementów do swojego projektu. Potrzebuje jeszcze tylko wyświetlacze graficzne i kilka modułów.
light12

Poprzednia strona

Powrót do Kącik taty