Wyszukiwanie zaawansowane »

studia informatyka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

studia informatyka

Postprzez welka » Śr sie 21, 2019 12:47 pm

znacie jakieś uczelnie, które oferują studia zaoczne z informatyki 3-letnie, chcę zrobić ten kierunek bo wydaje mi się, że łatwo potem z pracą
welka

Re: studia informatyka

Postprzez mlodytatus09 » Śr sie 21, 2019 1:07 pm

łatwo tylko dla ludzi którzy potrafią, a nie tylko mają papierek, baa, jeśli potrafisz to w tej branży nawet dyplom z uczelni jest zbędny
mlodytatus09

Postprzez Asterkowiczek » Śr sie 21, 2019 1:52 pm

Takie studia na pewno są bardzo ciekawe.
Asterkowiczek

Postprzez onlineekspertwsb » Śr wrz 11, 2019 6:42 pm

welka napisał(a):znacie jakieś uczelnie, które oferują studia zaoczne z informatyki 3-letnie, chcę zrobić ten kierunek bo wydaje mi się, że łatwo potem z pracą

Witam! Welka, dobre studia I stopnia (licencjackie oraz inżynierskie) na kierunku Informatyka znajdziesz w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły tego kierunku, w tym dostępne specjalności znajdziesz na naszej stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że aplikując na studia do 16 września możesz zaoszczędzić 85 zł, bowiem nie pobieramy opłaty wpisowego. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
onlineekspertwsb

Postprzez jeraldcox » Cz wrz 12, 2019 3:25 am

onlineekspertwsb napisał(a):
Witam! Welka, dobre studia I stopnia (licencjackie oraz inżynierskie) na kierunku Informatyka znajdziesz w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły tego kierunku, w tym dostępne specjalności znajdziesz na naszej stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że aplikując na studia do 16 września możesz zaoszczędzić 85 zł, bowiem nie pobieramy opłaty wpisowego. Zapraszam! google street view

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

ciekawe kierunki a przede wszystkim specjalności mają
jeraldcox

Powrót do Forum otwarte