Wyszukiwanie zaawansowane »

Lokata bankowa - jaka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Lokata bankowa - jaka

Postprzez justgirl » Pt lis 11, 2016 10:14 pm

trudno powiedzieć jaka lokata będzie najlepsza dla Ciebie :) najlepiej będzie, jak przejrzysz sobie jakiś ranking lokat bankowych, porównasz i wtedy dokonasz wyboru :)
justgirl

Postprzez Kosma33 » Pt lis 11, 2016 11:07 pm

Trzeba wybrać taką, która będzie dla nas najodpowiedniejsza. To nie jest takie proste. Trzeba wszystko przemyśleć.
Kosma33

Postprzez winra » So lis 12, 2016 12:03 pm

Najlepiej wziąć lokatę w tym banku co ma się konto. Chociaż nie da się na tym zarobić niestety :( Ja podziwiam największe firmy w polsce, zobaczcie jaki one mają majątek: https://www.nntfi.pl/finanse-po-godzina ... ksze-firmy . Ile bym dała, by wiedzieć jak oni pomnażali swoje pieniądze...
winra

Postprzez ircia24 » Pn gru 12, 2016 9:30 pm

Czasami od lokaty jest lepsze konto oszczędnościowe:
http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konto ... dnosciowe/
ircia24

Postprzez janka159 » Śr gru 14, 2016 4:22 pm

No właśnie, jaka jest najlepsza lokata bankowa? Którą można założyć na dobrych warunkach, a także można ją zamknąć w dowolnym czasie? Sprawdzałam już ranking lokat bankowych i kilka naprawdę ma ciekawą ofertę, ale wybrać z nich jedną jest mi trudno. Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko wysokość oprocentowania, ale również czas trwania, konieczność zakładania konta, a także minimalną i maksymalną kwotę wpłaty. No mnie oczywiście interesuje ta minimalna kwota.
janka159

Postprzez login... » So sty 07, 2017 12:22 pm

Wiecie, tak naprawdę nie można jednoznacznie i w sposób merytorycznie poprawny ocenić, jaka lokata bankowa będzie idealna. Inaczej, jeżeli odkładamy z myślą o wymarzonych wczasach. Jeszcze inaczej, kiedy odkładamy na przykład na usługi typu renowacja zabytków. Jeszcze inaczej, kiedy po prostu nie mamy za dużo ale chcemy wprowadzić dobry, użyteczny nawyk. Tak czy inaczej, lokatę trzeba dobrać przede wszystkim indywidualnie! Pozdrawiam.
login...

Postprzez Izabelka » Śr lut 15, 2017 2:53 pm

A co sądzicie o polisolokacie? Czytałam na ten temat ale sama nie wiem czy warto się w to pakować: http://kancelariainvictus.pl/oplata-likwidacyjna/ Potem się okazuje, że są jakieś opłaty likwidacyjne, więcej z tego problemów niż pożytku :(
Izabelka

Postprzez michalinka » Śr lut 15, 2017 7:27 pm

Witam serdecznie,

Poszukaj w porównywarkach tylko zwróć uwagę, że niektóre lokaty oferują wyższe oprocentowanie od innych tylko przez kilka miesięcy, a następnie oprocentowanie gwałtownie spada. Dobra jest lokata mobilna w BZ WBK, choć ten bank ostatnio, jak kilka innych, poszalał z kosztami związanymi z obsługą konta więc dobrze sobie przelicz wszystko.
zobacz więcej
Pozdrawiam!
michalinka

Postprzez evita » So kwi 08, 2017 10:14 am

Takie tradycyjne lokaty są jeszcze ok, gorzej z tymi tworami typu polisolokaty. Z tego nic dobrego nie wyszło, ludzie tylko stracili pieniądze. O polisolkacie możecie przeczytać na frappe.pl/polisolokaty-dlaczego-klienci-maja-problemy-z-polisolokatami/ . Wszędzie już mówi się o aferze z opłatami likwidacyjnymi na takich tworach.
evita

Postprzez kaha89 » Pn cze 12, 2017 2:53 am

Moim zdaniem lepiej zainwestować w coś poważniejszego niż lokata. Zastanów się nad inwestycją w nieruchomości, jeżeli masz sporo pieniędzy. Nieraz tanio kupisz, wyremontujesz i gotowe. Zerknij na propozycje na: http://wealth.pl/inwestycje-alternatywn ... ruchomosci . Mają tam naprawdę godne uwagi propozycje.
kaha89

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte