Wyszukiwanie zaawansowane »

ubezpieczenie na życie... ale jakie ???

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: ubezpieczenie na życie... ale jakie ???

Postprzez hanulaka » Wt lut 03, 2015 11:17 am

do wstępnej orientacji w cenach pomocne są porównywarki, takie jak ta -> http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie, ale jednak szczegóły należy wyciągnąć od konkretnego agenta i na chłodno przemyśleć warunki ubezpieczenia. no i nie kupować u kogoś, kto dopiero pojawił się na rynku, lepiej pójść do agenta, który polisy sprzedaje już od co najmniej 5 lat - jemu zależy na klientach powracających, a nie na szybkim zysku.
hanulaka

Postprzez login... » Wt lut 24, 2015 10:24 pm

login... napisał(a):Ja nie mam, ale chyba tak na forum to trudno znaleźć odpowiedź.Mieszkanie i auto ubezpieczyliśmy korzystnie w Cuk i chyba tam też pójdziemy po to ubezpieczenie.Może też nam dobrą ofertę przygotują.

Widziałam że mają w ofercie 30 towarzystw, to sporo nawet jak na multiagencję.
login...

Postprzez julitka007 » Śr mar 18, 2015 2:17 pm

Uważam, że najlepiej porównać oferty ubezpieczycieli. Ja wybrałam ubezpieczenie w http://amaconsulting.pl/dla-bznesu/wspolnoty . Uważam, że jest naprawdę dobre.
julitka007

Postprzez login... » Cz kwi 02, 2015 5:22 pm

login... napisał(a):Ja nie mam, ale chyba tak na forum to trudno znaleźć odpowiedź.Mieszkanie i auto ubezpieczyliśmy korzystnie w Cuk i chyba tam też pójdziemy po to ubezpieczenie.Może też nam dobrą ofertę przygotują.

A załatwialiście to może przez internet? Bo jak przeliczyłam sobie ceny ubezpieczenia mieszkania na ich kalkulatorze, to jest tam opcja zamówienia polisy on line.I tak się waham czy zamówić czy podjechać do cuk, to jakieś 70 km ode mnie.
login...

Postprzez login... » So maja 02, 2015 2:59 pm

Ja w placówce cuk wszystko załatwiałam, ale jak jest opcja że można zamówić przez net to czemu nie:)
login...

Postprzez millena » Pt maja 15, 2015 5:40 am

Zamawianie przez internet jest znacznie wygodniejsze. Szczególnie jeśli nie dysponuje się taką dużą ilością wolnego czasu. Ja również większość rzeczy załatwiam przez internet.

Ubezpieczenie kupowałam tutaj: http://superpolisa.pl/ - jest to agent, można tam zostawić numer telefonu i ktoś powinien do Was napisać i wybrać najlepsze ubezpieczenia ze wszystkich ( ma się wtedy o wiele lepsze pojecie w temacie bo jak samemu się szuka to nie wiem jak Wy ale ja mam mętlik w głowie).

Wracając do tematu zdecydowałam się na PZU . Mieli dla mnie najlepszą ofertę.
millena

Postprzez festi » Cz maja 21, 2015 5:39 am

Polecam tylko i wyłącznie szybkie pożyczki online i na pewno nie tylko dla tego, że są one wszystkie dostępne wyłącznie online z dobrym oprocentowaniem przez sms i internet.
festi

Postprzez login... » Wt maja 26, 2015 9:36 am

login... napisał(a):Ja w placówce cuk wszystko załatwiałam, ale jak jest opcja że można zamówić przez net to czemu nie:)

Oni mają z tego co kojarzę 30 TU w ofercie, to jest sporo nawet jak na multiagencję.
login...

Postprzez monaliza » Wt maja 26, 2015 1:44 pm

Najpopularniejsze jest chyba to z PZU.
monaliza

Postprzez relka3 » Pn lip 13, 2015 12:49 pm

monaliza napisał(a):Najpopularniejsze jest chyba to z PZU.

Tak ale warto jest jeszcze porównać ich ofertę z innymi towarzystwami. Bo to,że jest najwieksze nie znaczy jeszcze,że jest najlepsze.

Zastanawialiście sie jeszcze nad ubezpieczeniem OC w życiu prywatnym? Wiele osób nie przykłada do tego wagi ale takie ubezpieczeni nie jest drogie a jest bardzo korzytnne ponieważ chroni nas przed odpowiedzialnością finansową za szkody jakie wykonalismy względem innych osób.
Tutaj macie cały dobry wpis o tym co może dać Wam taka polisa:
http://blog.tueuropa.pl/1502-co-daje-po ... -prywatnym

Swego czasu się przydała ponieważ mój syn podczas zabawy wybił zęba koledze. Dzięki temu kolega ten dostał odszkodowanie i sprawa nie skończyła sie na przykład w sądzie.
relka3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte