Wyszukiwanie zaawansowane »

żylaki i pajączki w ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: żylaki i pajączki w ciąży

Postprzez sharona » Pn kwi 22, 2019 10:25 pm

Niestety zostają, mi nawet po ciąży wyszły nowe jak chudłam :( w drugiej już byłam mądrzejsza, nosiłam ciążowe rajstopy przeciwżylakowe i tak naprawdę kilka pajączków mi się tylko pojawiło. Znajoma mi te doradziła i w takich chodziłam https://venoflex.pl/produkt/rajstopy-ciazowe-damskie-kokoon/ kupiłam sobie też od razu podkolanówki bo wiadomo na łydkach największy problem jest. Wygodnie mi się chodziło, bałam się jak z brzuchem ale ta część się super naciąga, a ja brzuch miałam ogromny i nawet raz mi odciśnięty ślad nie został. Prałam normalnie w pralce, są z miękkiej mikrofibry, nie prześwitują, wcale nie widać że są medyczne tak naprawdę. I nie niszczą się, ja tyle miesięcy nosiłam przecież i dziurki żadnej nie miałam.
sharona

Postprzez anitkas » Pn lip 22, 2019 11:57 am

Nie wiedziałam, że takie rajstopy pomagają. Chyba będę musiała je wypróbować.
anitkas

Postprzez Anielka1 » N wrz 29, 2019 11:15 pm

niestety takie rzeczy sie zdarzają ze wzgledu na uciskanie w okolicach nóg - jest pogorszony przepływ krwi wiec i krazenie gorsze ale to nic . Kazdy to przechodzi :) Moze sama skorzystam z Waszych porad bo niedlugo planuje druga ciążę. Pierwszą przeszlam spokojnie pod okiem dobrego lekarza - wykonalam tez wszelkie potrzebne badania jak np test papp-a http://badanieprenatalne.com/test-papp-a/ dzieki niemu odpowiednio zareagowalismy bo pojawily sie lekkie komplikacje zdrowotne ale dalismy rade i corka urodzila sie zdrowa :)
Anielka1

Postprzez efge » Śr gru 18, 2019 1:00 am

podobno normalne jest też to, że w czasie ciąży pojawiają się hemoroidy.. jak soobie z tym radzić?
efge

Postprzez hanek » Pn gru 30, 2019 6:21 pm

Pij dużo wody, wprowadź do diety dużo błonnika. Zapytaj w aptece czy możesz stosować posterisan, ale wydaje mi się, że tak, można w ciązy.
hanek

Postprzez HemoroidyInfoOE » Wt mar 31, 2020 11:49 am

Dzień dobry,
u kobiet w ciąży często można odnotować pojawianie się hemoroidów. Może to być spowodowane np. przez ucisk macicy na jelita. Zachęcam do przeczytania artykułu "Hemoroidy w ciąży" na naszej stronie: https://hemoroidy.info.pl/hemoroidy-w-ciazy/ - znajdzie tam Pani informacje o przyczynach, objawach a także o leczeniu hemoroidów w ciąży i nie tylko.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Ostatnio przesunięty w górę Wt mar 31, 2020 11:49 am przez: Anonymous.
HemoroidyInfoOE

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte