Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Postprzez ilona22 » Cz paź 30, 2014 12:25 pm

ja część rzeczy kupiłam w ciucholandzie...i zapłaciłam dosłownie grosze, więc została kasa na inne rzeczy wózek czy łóżeczko kupiłam używane na allegro...wiadomo są rzeczy które trzeba kupić nowe ale przyoszczędziłam na tym co się dało.

==============
Tanie ciuchy katowice
ilona22

Postprzez tosemja » Śr lis 12, 2014 9:18 pm

To prawda, wyprawka do szkoły to spory wydatek.
Same podręczniki do gimnazjum lub liceum kosztują około 700zł
A przecież jeszcze trzeba dokupić wiele innych rzeczy jak plecak, piórnik, buty, dresy, przybory i zeszyty..
I niestety ale wtedy poszukać jakiś niskooprocentowany kredyt gotówkowy
tosemja

Postprzez Klaudyna100 » Cz lis 27, 2014 8:58 am

Mieliśmy z mężem taką samą zagwozdkę, ale poszperałam w necie i trafiłam na całkiem fajny artykuł o wyprawce dla noworodka. Link: http://babyonline.pl/noworodek-w-domu-n ... ,r1p1.html jest tam sporo przydatnej wiedzy, na pewno się coś przyda. pozdrawiam :)
Klaudyna100

Postprzez asap » Wt mar 31, 2015 7:07 pm

annarak napisał(a):Jest drogie. I z roku na rok coraz droższe. Ja zapłaciłam majątek za książki dla syna. Na szczęście poradziliśmy sobie bo mieliśmy jakieś zaskórniaki.

pamietaj, że zawsze możesz odzyskać część pieniędzy za ksiażki. Gdy ja byłam w podstawówce robiło sie takie "wystawki" książek na korytarzu szkoły i dzieciaki mogły je kupić. Teraz możesz je sprzedać w Internecie na przykład na http://skupszop.pl/. Zapewniają Ci darmową przesyłkę więc nie jesteś na tym stratna w żaden sposób.
asap

Postprzez vicky0019 » Pn wrz 14, 2015 6:58 am

Ja zazwyczaj staram się coś wcześniej zaoszczędzić! Przecież fakt, że dziecko idzie do szkoły jest mi znacznie wcześniej znany.
Staram się też korzystać z tego typu promocji jak np. tu- http://supersklep.pl/back-to-school gdzie do plecaka dostaje się dwa zeszyty, długopis i piórnik za połowę ceny :-)
vicky0019

Postprzez eugenia8 » Pn wrz 14, 2015 2:40 pm

Ja będąc w ciazy co miesiąc kupuję coś dla dzidzisia. Łatwiej mi jest rozłożyć zakupy.
eugenia8

Postprzez Lucy000 » Pn wrz 14, 2015 4:02 pm

A podobno na dzidziusia dostaje się becikowe.
I na wyprawkę starczy.
Lucy000

Postprzez 62miko » Śr wrz 16, 2015 6:02 pm

My odkładaliśmy pieniądze na wyprawkę praktycznie od początku ciąży. Teraz mamy większość rzeczy kupione. Szukamy obecnie wózka i nosidełka dla dzieci. Mąż namawiał mnie na chustę ale nie jestem jakoś przekonana - boję się, że sobie nie poradzę z wiązaniem. Poza tym musimy jeszcze kupić kosmetyki itd. Wyprawka niby jest droga ale jak się od początku oszczędza to nie jest tak źle.
62miko

Postprzez Barbarka » Śr wrz 16, 2015 7:08 pm

My mamy sporo rzeczy z wymiany między znajomymi.Nowe kupiłam pieluszki wielorazowe, bo to chce mieć swoje. Policzyłam, że te wielorazowe pieluszki przez cały okres ich stosowania będą kosztowały mniej i dziecko szybciej się usamodzielni w sprawie wypróżnień i siusiania.
Barbarka

Postprzez olka998 » Pn wrz 28, 2015 1:21 pm

My stsramy się odkładać kasę. Tearz szukam kosmetyków dla synka.
olka998

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte