Wyszukiwanie zaawansowane »

Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Wyprawka dla dziecka. Skąd wziąć pieniądze?

Postprzez carollka12 » Pn wrz 28, 2015 1:23 pm

U nas też pieniądze były odkładane od samego początku. Nie chcieliśmy brać zadnych kredytów. Teraz jesteśmy na ostatniej prostej i powoli kończymy kompletowanie wyprawki. Przeraża mnie trochę pielęgnacja noworodka chłopca, zakup odpowiednich kosmetyków i kąpiele gdy męża nie będzie. Nigdy nie miałam styczności z maluchami i trochę się boję.
carollka12

Postprzez Monika63 » So lis 14, 2015 3:26 pm

Ja wyprawke kompletuje od początku ciąży :) Tak chyba jest najłatwiej bo wydatki rozkładają sie na wiele miesięcy. Na sam koniec zostawiam zakup wózka i to bedzie jedyny zakup w 9 miesiącu ciązy. Znalazłam w warszawie super sklep i same zobaczcie http://emaluszek.pl/produkty/wozki-dzieciece/ jakie rewelacyjne wózki mają :)
Monika63

Postprzez julitka007 » So lis 28, 2015 9:12 am

Teraz przecież od stycznia ma wejść program 500zł na dziecko :P Myślicie, że faktycznie się to powiedzie? Czy to kolejna bajeczka rządu? W każdym razie warto śledzić na bieżąco postępy a pomóc w tym może strona http://www.program500plus.pl/. Styczeń już niedługo i się przekonamy :)
julitka007

Postprzez mala123 » Cz sty 21, 2016 11:42 pm

Wyprawka nie jest droga wystarczy ją dobrze rozłożyć w czasie. Ja tak od początku ciąży kupowałam. Teraz już tylko pokoik robimy i czekamy na rozwiązanie. Fototapety Pixers nam się bardzo podobają. Jest z czego wybierać.
mala123

Postprzez Carmenn » So mar 19, 2016 2:49 pm

Wiesz najlepiej podczas ciąży conieco odłożyć wiele osób tak robi by później nie mieć jakiegoś ogromnego wydatku na raz. W końcu wszystko kosztuje i to sporo. Zapewne są tu mamusie mam pytanie czy was też stresowała kiedyś kąpiel niemowlaka bo mnie bardzo z czasem przeszło, ale stres był.
Carmenn

Postprzez migors » Pn mar 21, 2016 11:57 pm

musisz szukać promocji a to co się da kupić używanego. Wiadomo niektóre rzeczy chce się mieć nowe. Ja np. na electro.pl kupiłam kilka rzeczy w promocji dzieki czemu zaoszczedziłam trochę kaski , a reszte w necie używane ;)
migors

Postprzez vlada » Cz mar 31, 2016 5:18 pm

Czasami można kupić też używane rzeczy, ale nie zawsze się da. Zresztą jak my wybieraliśmy fotelik to też myśleliśmy o używce, ale potem stwierdziliśmy, że lepiej dać 200 złotych więcej i mieć nowy. Możesz poszukać też tutaj http://www.babyland.pl/pl/product/26924 ... ik-15-36kg są w miarę tanie jak na foteliki renomowanych marek. Sprawdź sobie, a ostateczna decyzja i tak będzie należeć do Ciebie.
vlada

Postprzez Patryszanka » Wt maja 17, 2016 1:10 am

Niektórzy rodzice przesadzają tez z wyprawkami, zamiast kupić to, co niezbędne. Niezbędne jest na pewno coś do pielęgnacji pupy http://naszurwis.pl/Jak,pupa,niemowlaka ... wac,d__123 Milion nowych ciuszków można sobie odpuścić.
Patryszanka

Postprzez zika3 » Wt maja 24, 2016 11:19 am

Ja kupuje używane rzeczy i robię zakupy w tanich sklepach. Pampersy warto zamawiać z Frisco
zika3

Postprzez kruszyna83 » Wt cze 14, 2016 10:24 am

O niektóre rzeczy warto zadbać jeszcze przed wrześniem. Wiadomo, że kupić wszystko za jednym razem i na szybko jest ciężko. A takie rzeczy jak plecak szkolny dla dziewczynki czy chłopca można już pod koniec czerwca czy w lipcu kupić i niech czeka na wrzesień. Takich rzeczy warto też szukać w sieci - tam jest najwięcej wyprzedaży i można trafić na atrakcyjne oferty.
kruszyna83

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte